Ena izmed novosti pri Essence, so tudi Essence Metal Glam kremna senčila.

Izmed štirih odtenkov sta me pritegnila dva: Gotta Have in Dressed Up. Srebrn in svetlo zelen odtenek me (še) nista premamila.
Senčilo se nahaja v tubici, ki vsebuje 6.5g produkta. Embalaža mi je všeč, ker omogoča natančno doziranje in je precej bolj higienična kot razni lončki in druge posodice s široko odprtino. Rok trajanja je 12 mesecev.
Dressed Up je svetlo vijolična barva v hladnejšem delu spektra in vsebuje kar veliko srebrnega šimra. Razmaže se lažje kot Gotta Have, vendar se mi zdi malo slabša baza za mineralna senčila.

Essence Metal Glam Gotta Have senčilu so nadeli pravo ime. Gre za “must have” kozmetični izdelek. Osnova je čudovita prekrivna rjava barva, ki jo popestri večbarvni šimer. Senčko sem uporabila čez TFI kot samostojno senčilo ter kot bazo (tudi čez TFI) za mineralna senčila. V obeh primerih se je dobro izkazala. Za razliko od Dressed up, je Gotta Have bolj gosto senčilo, tako da je potrebno malo več moči, da dobimo senčilo ven. Meni je to zelo všeč, ker je posledično lažje tudi doziranje.
Če nimate mastnih vek, bi vam bila verjetno zadosti tudi samostojna uporaba senčila.

Senčili sem kupila v Mullerju in odštela 1.95 EUR za kos.
I never saw them in the Netherlands. Are these limited edition products?
They were part of regular line but few years ago … in Essence language – ages ago. :silly:
:whistle: They are both very nice. I especially like the last one. Great base for an eye shadow. Love the metallic look of the copper.
Jst imam tudi rjavo in mi je super :wub: . Ravno na to sem čakala, potem ko so že davno ukinili eye shadow musse… sicer se mi zdi, da je bilo tisto bolj fino za nanašanje, samo tole je pa res, bolj higienično in ne posuši se v embalaži, tako kot se je tisto.
Drugače pa nanesem kar samo, za tak bolj dnevni makeup, ko se mi ne da in nimam časa čarat s senčili (in to je skoraj vedno :blush: )
Mousse senčke so bile res perfektne – škoda, ker so jih ukinili.
fajn izgledata!tudi meni je rjava bolj všeč
mene še niso premamile, ker imam čisto preveč baz doma…mogoče enkrat