Trenutno sem v bolj lenem obdobju, kar se ličenja oči tiče. Pred dnevi sem zato ponovno posegla po Eye Majic instant senčilu. Tokrat sem izbrala naslednjo kombinacijo…

Z dodatkom maskare in minimalnim dotikom Goshevega svinčnika je nastal nežen “make up”.

Tokrat je “make up” preživel pet vročih ur na svojem mestu. Nato sem ga odstranila. Pohvale vredno.
Daljši opis in oceno o Eye Majic sem napisala pred časom. Če vas zanima, si lahko prispevek preberete TUKAJ.
Ste Eye Majic morda že preizkusili? Kako se vam zdi?
They also have this from 2b! I tried it once and it was really good!
I stayed for long, only thing is that I had to adjust it to my eyes otherwise it was too much,
but very easy if you don’t have much time! :)
:biggrin: This eye makeup has turned out pretty good. I’ve never used them myself. Looks pretty on you.
bom bom poročala, Maestra! jutri sprobam :w00t:
:rose:
Gejba, uporabila sem odtenek Ocean Mist.
Ribica, upam, da bodo kmalu imeli EM tudi v DMjih ;)
Nati, poročaj, kako se ti bo zdelo ;)
juhuuu, js mam pa tut Eye Majic! komaj čakam da sprobam :biggrin:
čudovito! res nežno
Pri nas ni Mercatorjeve drogerije. ;) Moramo počakati na Dm.
Lep nežen MU. Kateri Goshev svinčnik si uporabila?
A res? Kolikor jaz vem, zaenkrat naj bi ga imeli v vseh Mercatorjevih drogerijah. V septembru pa prihaja zadeva tudi v DMje, če so moje informacije korektne. :wink:
Pri nas ga še ne prodajajo, bi pa bilo zanimivo poizkusiti. :wink: