V prispevku Nekaj idej za praznično manikuro , ki ga spisala Maestra na ARS portalu, je tudi Collistar lak Melanzana Glitter. Na moje veliko presenečenje sem ga še našla v naših drogerijah.
Collistar Melanzana Glitter št.42 je popoln v vseh pogledih. Prelepa prelivajoča barva od bordo rdeče, preko tople barve melancane do rjave. Osnova je zelo temna, morda celo črna ali vsaj temno siva, gliter pa rdeč/vijoličen z mavrico vseh mogočih podtonov. Prvi sloj je zelo voden in ne obeta nič posebnega, dva nanosa sta obvezna.
Slikano z bliskavico:
In še vzorček s plošče Chez Delaney H 30 in lak StarGazer 234:

Z lakom sem več kot zadovoljna.



Great color!!! Bought #43 today! :love:
UAU!
krasno! s konadom in brez!
U, hvala, bom” pošnofala” še tam :biggrin:
Rabarbara, jaz sem ga kupila v Limoniju, dva sem videla v Maxiju, mislim, da vsaj enega tudi v Mullerju. Upam, da ti ga uspe najti, sicer pa sporoči, če bi ga rada imela. :wink:
Krasen je :wub: A se ga da še kje dobit?
Sem ga prejšnjič iskala v Beautique pa ga nisem našla…
Hvala, punce! :rose:
Lyra, tudi meni ne najbolj. Nekako se mi zdi, da na bleščičaste lake konadikura ne paše. Čeprav je veliko takih primerov po blogih in mi je pri določenih lakih zelo všeč. Če je sam lak po sebi lep, se mi zdi to zadosti.
Meni je brez konada lepše :blush: Prekrasen lakec!
Lovvvvvvie. <3
Ta odtenek je res čudovit! Poseben! a zelo temen… Konadikura ti je zelo lepo uspela. ;)
Kakšen lep šimer in krasna konadikura. :nails: