V zadnjem času sem kupila kar nekaj t.i. taupe odtenkov. Zakaj? Saj vem, da sem čisto zmešana, vendar sem na eni punci videla prekrasno taupe majčko s turkiznim vzorcem in sedaj želim na vsak način najti točno tako kombinacijo barv za konadikuro.
Obsedena sem – priznam. Normalen človek bi verjetno iskal identično majico. :D

Torej – kako so si podobni Essence Walk Of Fame in Most Wanted ter Manhattan 96P (del Spice Up Your Nails LE):

Ugotovila sem, da mi “čisti” taupe odtenki niso tako pri srcu kot svetlejše sivo-rjave mešanice z vijola podtonom.
Ob vseh mi je torej nepresenetljivo najbolj všeč Manhattan 96P. 96P je sicer neke vrste kameleonček – v hladni svetlobi vijola podtona ne morete zgrešiti, medtem ko je pri bolj rumeni osvetlitvi praktično neviden. Nanos 96P ter Walk Of Fame je bil enostaven, formuli in čopiča so mi enostavno pisani na kožo.
Most Wanted pa se mi ni prikupil. Ne po barvi, nanosu …
Lake sem pred odstranitvijo še matirala z Essence mat nadlakom.

Je kateri izmed trojice pritegnil vašo pozornost?
:nails: I’ve always loved taupes. Now everyone has them in their collection. Pretty good for me.
Thanks for the comparison. It would also be interesting in which way Essence “Walk of Fame “ is similar to Catrice “From Dusk to Dawn” and p2 “Rich & Royal”. I love the purple undertone. And there’s also a small similarity between Essence “Most Wanted” and Catrice “Lost in Mud” (I compared only the bottles) or maybe Essence Into the Wild LE “Desert Fox”.
wow.. thanks for the comparison..
Hmm … nimam favorita. Vsi so mi všeč. :biggrin:
.-= Maestra´s last post … Review and swatches- Jessica – Muse collection Fall 2010 =-.
Še dobro da imam Manhattnčka drugače bi še morala imeti Walk of fame :blush: Most wanted pa me ne pritegne :undecided:
.-= Lyra´s last post … Manhattan- Spice Up Your Nails Limited Edition =-.
Jaz sem ju kupila v enem šusu. :biggrin:
Sva tri mi se sviđaju :wub: Walk of Fame imam danas i baš sam ga htjela pohvaliti, kad ga stavim na blog, kako se lako maže i OK prekriva :yes:
Stvarno je super. :thumb:
Meni pa je med temi tremi najbolj všeč Most wanted. :yes:
Znam kako ti je kad vidiš lak u trgovini…tako je i meni,umjesto da trošim na garderobu,cipele i torbe ja pičim po lakovima :biggrin:
Od ovih gore najinteresantniji mi se čini manhattan.
p.s.Ima koja klinika za liječenje ovisnosti od lakiranja noktiju i kupovanja ‘samo još jednog laka’? :nails:
Mi još nismo našle takvu kliniku. :biggrin:
I like Essence Walk Of Fame the most! :yes:
to su neki novi essencovi? nema me 2 tj u dm i mulleru i totalno izgubim korak sa novitetima!
meni su sva 3 odlična!
Most Wanted i Walk Of Fame su nove lakova. :yes:
.-= Gejba´s last post … Comparison- Essence Walk Of Fame- Most Wanted and Manhattan 96P =-.
nadam se da ih neće do 1.2. izbacit iz prodaje!
Najljeps mi je Manhattan 96P, ali sa Matt nadlakom Essence Most Wanted
Imam Walk Of Fame, vendar ga se nisem nosila – se mi zdi pa zanimiv odtenek. Z mat nadlakom mi je sploh vsec. :yes:
Res je lušten lakec. :yes: