Na hitro sem preletela seznam Catrice lakov, ki se jeseni poslavljajo s polic. Večino swatchev smo že naredile in si jih lahko ogledate v Catrice galeriji. Eden swatch pa je bil na čakanju v arhivu, tako da je verjetno res skrajni čas, da ga objavim.
Catrice Up In The Air (530) je krem lak z modro osnovo in rahlo sivkasto/vijola podtonom. Zelo lep lak s hladnim podtonom, ki lepo nanaša in potrebuje 2 plasti za popolno prekrivanje (na swatchu je dodana še plast nadlaka).

Imam sicer tudi odhajajoči Ultimate Nude 010 Dance Like A Prima Ballerina lak, vendar je to eden izmed lakov, ki jih imam najmanj rada (težko se nanaša, se tepe z mojim tonom kože), tako da verjetno ne bom nikoli naredila swatcha tega odtenka.
That blue is one of my favorite colors!
It is really pretty. :love:
super boja, čista plava, skroz mi se sviđa :thumb:
Meni se ne čini baš čista plava, ali definitivno lijepa plava. :biggrin:
Luckily, non of the shades I’d like to take a proper look at are going to be discontinued. The beginning of September can’t come fast enough, lol.
Oh yeah – new pretties. :wub:
uf jos jedna potvrda da mi treba i da ga moram kupit prije nego ga izbace :biggrin:
Definitivno nijansa koju bi bilo šteta propustiti. :yes:
<3 that polish :D
This shade is so pretty, can’t believe they are already discontinuing it. Apropos Apricot is out of there, good riddens, needed like 5 coats, insane. I managed to avoid the nudes s I read how lame they were. Such a shame, Catrice can do so much better!
5 coats?!? :drop: