Trenutno sem zaposlena s posodobitvami na blogu, pripravljanjem prvih novičk ter pripravami na našo tretjo obletnico, tako da mi ne ostane prav veliko časa za pisanje novih postov.
Med pregledovanjem fotografij v arhivu, sem naletela na swatche Flormar Diamonds Terracotta EyeShadow D06. Ne morem reči, da mi je omenjeno senčilo všeč, vendar izgleda kot nekaj kar je primerno za veseli december.

To je moja edina Flormar Diamonds Terracotta senčka in sumim, da bo pri temu tudi ostalo. Enostavno ne ljubim bleščičastih senčk in njihovega praktično neizogibnega osipavanja. Vendar je res tudi, da človek pri meni res nikoli ne ve, če naslednje leto ne bom na 1x vzljubila bleščičastih senčil. :D

Swatchi so narejeni čez bazo, senčilo pa sem nanesla kar s prsti, da sem se izognila širjenju bleščic po celem stanovanju. Baza je narejena iz bleščičaste zlate barve, vanjo pa so vdelane bakrene bleščice. Če gremo od leve proti desni, je prvi swatch narejen iz pretežno zlatega dela, drugi bakrenastega, tretji pa je mešanica obeh.
Flormar Diamonds Terracotta EyeShadow D06 na sončku …

Če ste ljubiteljice bleščičastih senčil za oči, potem si le oglejte Flormar Diamonds Terracotta linijo. Če pa ste take kot jaz, jo boste le občudovale, uporabile pa praktično nikoli.
Kar kričijo ‘Novo Leto’. :stars:
A ti piha na dušo? :biggrin:
Hm, kaj pa vem … niti me ne motijo bleščice, ampak barva pa ni lih zame. Sem bolj za mat in shimmraste senčke nasploh. Novičke pa so super, ste napisale, da javimo, če je vse v redu in pri meni je vse štimalo. :thumb:
Jaj – hvala za feedback. :ahug:
Mat so res zakon. :party:
Kje se pa tole kupi? Bi bilo zanimivo malo ‘prefirbcat’
Jaz sem dobila iz BIH, tako da … :silly:
I think it’s really appropriate for this time of year :)
Finish-wise I agree, but the glitter is simply to big for my taste. And I hate the way it “scratches” my eyelids.
Smaller glitter works better for me. :cute:
Mmm, meni je pa zelo všeč! :wink:
Jaz ga bom raje samo občudovala v predalu. :biggrin: