V novo leto bom vstopila s Chanel Peridot lakom, ki mi ga je prijateljica podarila za rojstni dan. Maestra je tako popolno predstavila Peridot, pa tudi videle ste ga prav gotovo že 1000x, tako da vam bom raje pokazala mojo božično manikuro

Golden Rose Paris 82 ste že videle v videoposnetku moje zbirke lakov. Za božič sem ga popestrila z eno plastjo Ruby Kisses Ruby Slippers bleščičastega laka.

Kot veste imam na nohtih dostikrat “zanimive” barve, kombinacije … Vendar okolica res redko komentira. Božična kombinacije pa je prejela toliko komplimentov, da sem jih kar nehala šteti. Če bom kdaj potrebovala “ego obliž”, vem po čem bom posegla.
Jutri bom zaposlena s peko in pripravami na novoletno praznovanje, tako da je tole moj zadnji post.
Kar pomeni da … vam želim srečno, uspešno, zdravo in nasmejano 2012!
Super kombinacija! :wub: Jaz tudi zadnje čase na veliko plastim lake. Zdajle imam po dolgem času samo kremo na nohtih pa že razmišljam, kaj bi gor dodala. :nails:
Very nice combination, very Christimasy (is there such word?)
Happy New year!
Čudovita kombinacija in rdeča vedno pretegne mojo pozornost :thumb:
very beautiful combination!
fantastična kombinacija :stars:
svako dobro vas snašlo u novog cure :bow:
I love Ruby Slippers, such a great and versatile nail polish :wub:
Jz sem si pa za novo leto najdla nov najljubši vijoličen lak :biggrin:
Srečno & uspešno 2012 :rose:
and the same to You :) I wish You lots of love and nail polish!
Wow!!
Looks great!!
I love this mani!
I’m wearing a similiar mani – with NYX gentlemen prefer red as a base, with NYX dorothy on top.
great choice ;)
boje su divne :yes:
Beautiful, very festive!
Oh, kako čudovita kombinacija! :stars: Res, prelep odtenek rdeče. :wub: In všeč mi je, da bleščice niso prevelike. :thumb: