Včeraj se je že drugič zgodilo, da sem se s potepanja z Maestro, vrnila domov s kompletkom dobrot. Očitno to že postaja navada. :D
Tako sem včeraj v Mullerju kupila Isadora set – Rose Blush (jelly kiss šminka), Bonbon Mint (Eye Focus senčka) in Black Galaxy lak za nohte.

Pred parimi tedni pa sem domov privlekla iz Name Bourjois komplet: compact powder (71 Beige clair), Levres Contour (11 Enjoleuse), Volumizer maskaro, Effect 3D MAX lipglos (69).

Vsak set je stal okoli 10 EUR, kar je res krasna cena.
Mene FUL mika IsaDora komplet, tista, ki ima enega zelenkota not, ki ga imam na WL že nekaj časa. Ampak bojda šparamo. :( Res načeloma ne rabim zelenih lakov, niti senčke niti šminke … *vzdih* Bomo videli, kako dolgo se bom lahko upirala. :) Bi pa v sekundi vzela tega s istim lakom kot si ga vzela ti, če ne bi že imela dveh na isti koncept. :)
O, ja – kompletka z zelenima lakcema sta bila zelo luštna. Pri meni je bil ta najvišje na WL, ker me je firbec matral kakšen je v primerjavi z Deborah št. 18. :angel:
Šparanje ni nikoli zabavno. :nervous:
Hm, tisti od Bourjois izgleda zanimivo. Kje si ga pa kupila, v Müllerju? :)
Nami. :wink: