Iz Misslyn Peacock omejene izdaje sem kupila dva duochrome laka. Chameleona, ker me je firbec matral kako podoben je Chanel Peridot odtenku in Leguan, ki mi je bil najbolj všeč. Maestra je že napisala krasen in poglobljen review o Peacock kolekciji, tako da se v podrobnosti ne bom spuščala.
Želela sem vam samo pokazati mojo današnjo manikuro – Misslyn Leguan (št. 729) slojen čez Color Club Where’s The Soiree.

Efekt mi je bil sicer zelo všeč, vendar me je motilo kar nekaj zadev. Leguan je že v štartu preveč frosti in prekriven za pravo slojenje … za moj okus seveda. Mogoče bi mi bila manikura bolj všeč, če bi uporabila dve plasti Leguana, a se je že prva plast tako počasi sušila (kljub nadlaku), da se nisem odločila še za eno. Iskreno rečeno, nisem prepričana, da bi druga plast kaj rešila, ker bi se proge še vedno precej poznale, samo bolj enakomeren nanos ni mogoče dobila. Naslednjič moram preizkusiti za bazo katerega izmed temno zelenih lakov – manjši kontrast pri napakicah, pa še preverila bom lahko, če je počasno sušenje posledica nekompatibilnosti z Where’s The Soiree lakom.

Je katera preizkusila Leguan odtenek čez Misslyn črni lak za nohte? Kako hitro se je manikura posušila?
Jaz se še kar ne morem odločiti. :S Čez črno so mi precej bolj všeč, ampak tudi meni se zdijo preveč brush-stroky nasploh. Ma ne vem. Predno se bom zmislila, bodo tako ali tako razprodani. :biggrin:
Zdaj, ko so dobili stojala, jih vsepovsod videvam. :biggrin:
Za moj okus, je ena plast duochroma premalo – samo moram pogruntat kaj vzet za bazo, da se hitreje posuši. :think:
Čez črno je tisočkrat lepši. :wub:
Barva pride bolj do izraza, muhasta formula pa tudi. :sigh:
Love it on top of the black!
unfortunatly i don’t think they sell this brand where i live :(
We only have it because we’re lucky enough to have Muller stores. :thumb:
Zelo lepa barva. škoda, da so Misslyn malo manj poceni, kot Essence npr, če ne bi že kupila kakšen njihov odtenek :D lp
Niso v Essence rangu, vendar hudo dragi tudi niso. Je pa res, da za njihove odtenke rada vidim prej swatche, da me ne “presenetijo”. :angel:
wow, opaka kombinacija :thumb:
Jeste li ih vi već dobili? Kako se ti čine?
Barva laka je čudovita :)
Barva je res krasna. :nails: