Še ena znamka, ki mi zadnje čase dela samo lušte. Alessandro nam pripravlja krasno jesensko omejeno izdajo imenovano Adore Me LE, na njihovi Facebook strani pa sem že občudovala tudi Freaky Neon LE kolekcijo neončkov.
Čudoviti look ADORE ME odseva hiter tempo življenja. Temen in eksploziven ter eleganten svet barv. Kompozicija zgodovinskih obdobij od baroka pa do urbane “underground” scene z ekstremnimi barvami od svetlikajoče zelene, bleščeče oker in vse do dragocenih vijoličnih odtenkov, ki dominirajo
temu privlačnemu videzu.
Absolutni kralj moje WL je Luscious Brocade. Aaaahhhh – ta odtenek je pa kot narejen zame. Držite pesti, da bo tudi v resnici tako lep kot na promo materialu. Saj ne, da Midnight Rebel in Baroque Underground nista lepa, ampak Luscious Brocade se mi je prav usedel v srce.

V kolekcije se nahajajo še štirje običajni …

… in trije bolj živahni odtenki … predvsem zelenko izgleda zanimivo.

Roke gor vse, ki jim je srce zatrepetalo ob pogledu na Luscious Brocade. :D
*fotografije uporabljene v kolažih so last podjetja Alessandro
Baroque underground bo mojemu všeč, že vidim :haha: . Mogoče mu lahko namignem da imam kmalu rojstni dan?? :silly:
Na prvi sliki vsi trije izpadejo fantastično, wow! Nekaj je na teh seksi barvah, ne morem se jih naveličat. Bom pa najprej preverila, če nimam doma že kakšnega zelo podobnega odtenka, nekaj časa sem tovrstne kar kopičila. Zelenko in oranžko sta tudi luškana, ampak ju bom verjetno preskočila, vsaj po promo fotkah vem da imam podobne že doma. Si jih pa z veseljem ogledam v štacuni, vse po vrsti. :yes:
Saj je Luscious Brocade na prvi slikici čisto zgoraj, ne? Če je to tale, je res čudovit in bi se ga splačalo pogledat v trgovino ko pride na police
Jope. A ni leeeep? :wub:
Res je čudovit :wub:
Vsi trije na prvi slikci in zelen na zadnji – :wub:
Te so tudi moji favoriti. :nails:
So glad i will be able to grab these, since they’re sold also in Switzerland. All of the Adore me LE look so pretty, totally my style!
I?ll definitively very closely check out the first three … second row is not my fave, but the lightest one looks interesting.
Divne su nijanse, želim ih sve!
Mhm – i ja se ne bi branila većine kolekcije … ajd, bar prve i zadnje fotografije. :silly:
Midnight Rebel in Baroque Underground izgledata čudovito :wub:
Jaz bi kar vse tri s prve fotke. :biggrin:
Prelepo. Baroque Underground deluje tako toplo.