Illamasqua nas že nekaj časa draži s promo fotkami najnovejše kolekcije, počasi pa bomo lahko izdelke tudi kupile.
Takole so pri Illamasqui opisali Generation Q kolekcijo:
This new, dynamic range of expressive textures and shades provides the industry’s only antidote to the homogenised outdated vision of beauty. Generation Q is a celebration of beauty. Ageless, and without limits or restrictions. It’s our declaration to the world that beauty is inclusive, not exclusive. In fact, Generation Q is a clear message to everybody, everywhere that beauty is not young, old, black, white, male or female, but anything, everything and everyone. If you’re someone who does not want age to define them, don’t want to blend in and fade away, you are Generation Q.
Prejele smo 3 izdelke (Creator, Allure, Boost) za igranje, testiranje in v oceno. Kot ponavadi vam bom najprej jaz predstavila suhoparne swatche, medtem ko vam bo Maestra postregla s kakšnim bolj igrivim postom.
Illamasqua Creator lak za nohte je sestavljen iz črne baze in velike količine srebrnih bleščic. Tako kot večina bleščičastih lakov, se tudi ta ne posuši v lak z visokim leskom. Vendar ta problemček (če mu lahko sploh tako rečemo), hitro odpravimo z nadlakom. Nanos je bil neproblematičen in če niste pretirano natančne, vam bo za mogoče zadostovala že ena plast … lak je namreč dobro pigmentiram. Uporabila sem 2 plasti Creator laka in 2 plasti nadlaka.

Illamasqua Allure rdečilo v kamnu je nedoločljive rjave barve in nabito s pretežno zlatim šimrom. Barva mi je bila všeč, eleganten rjav odtenek, ki pristoji moji svetli polti. Ima sicer specifičen podton, ki pa ga ne znam najbolje opisati – mogoče rahlo opečnat/terracotta odtenek?
Šimer je na licih manj opazen kot v embalaži, vendar ga je za moj okus še vedno preveč. Ker mi finiš ni najbolje sedel, ga nisem veliko uporabljala, tako da ne morem povedati veliko o obstojnosti … nekaj ur zagotovo zdrži, več ga pa nisem imela gor.

Illamasqua Boost Intense Lipgloss me je zelo prijetno presenetil s svojo formulo. Enostaven za nanos (čopič mogoče ni najbolj po mojem okusu), dolgo se obdrži na ustnicah, ni lepljiv, z nežnim sadnim vonjem … Barva ni nekaj kar bi si sama izbrala. Enostavno se ne počutim prijetno s hladnimi toni na ustnicah. Po drugi strani pa glos ni zelo pigmentiran, tako da me to niti ni tako zelo motilo, ko bi me sicer.

Nekateri izdelki so že naprodaj v njihovi spletni trgovini. Med njimi sta tudi moja favorita … Gleam v odtenku Aurora in Complement paletka.
OK, OK – priznam … na WL imam še Charismo in Magnetism. :D
*izdelke smo prejele v oceno od podjetja Illamasqua
Really nice products! The polish shade is very pretty, the blush shade should compliment most skin tones and I like the lipgloss because I don’t have many cool toned lippies and I sometimes just need one.
I agree – very nice color choices from Illamasqua. :yes:
Love that nail polish so much!
It’s pretty special. :yes:
Lak me močno spominja na China Glaze Haunted, le srebrn glitter zgleda malce bolj droban. Mi je pa zelo všeč glos, tak nenavaden je! To kolekcijo sem nasploh zaenkrat videla čisto premalo, da bi se lahko odločila, če mi je všeč, videla sem dva laka, pa mi nobeden ni toliko všeč, da bi ga kupila. Dobro, če ne bi imela HAunted bi totalno hotela Creatorja, ampak tako ga pa že imam. :)
Mene najbolj matra toplejša paletka in osvetljevalec … počakam na več swatchev, potem pa v akcijo, če se izkažeta zato kar želim. :angel:
Creator je prvi ozbiljno skupi lak kojeg se cak razmisljam kupit, prekrasan mi je :wub:
Meni fali još možda nešto malo za jači efekt, ali i “čiste kombinacije” imajo svoje prednosti. :nails:
Uuuuu, tale lakec ima pa res ogromne in opazne bleščice! :drool:
Ponavadi imajo tako temni lakci zelo neopazne bleščice….
Da ne omenjam, da so ponavadi formule lakov s tako vsebnostjo bleščic zelo težavne. Illamasqua je res “stručko”. :nails:
vaaauuu, hvala za swatche, obožujem illamasquo in se zelo veselim te kolekcije!! na moji WL so empower paletka, boost lipglos in magnetism šminka…lakca me ne ganeta, za rdečila nisem prepričana. Allure se mi zdi preveč rjav in ne vem če bi ga znala nosit?
Joj – ne govori. Zadnjič z Maestro sprobavava Allure med kofetkanjem in na njej itak izgleda drugače kot na meni … na meni pa je bil povsem drugače barve kot v svetlobi, ki me ponavadi obkroža. Tolažilno dejstvo je le to, da vedno izgleda lepo. :biggrin: