Danes nosim čudovit živahen rdeč lak znamke Barry M. Odtenek se imenuje Lady In Red in je iz njiihove Retro kolekcije.


Lady In Red je živo rdeč s skoraj metalik finišem. Odličen za praznike. Nanos je enostaven in prekrivnost odlična. Izredno se mi je mudilo, zato sem nanesla samo eno plast (kar vidite na fotografijah). Z dvema plastema bi barva izgledala nekoliko bolj globoka in temnejša, a mi je tudi z eno plastjo čisto všeč.
Če ste ljubitelj rdečih lakov, potem enostavno rabite Lady In Red. Gre za čudovito rdečo, ki se izredno lepo nanaša in je prekrivna v enem sloju. Mislim, da sem našla najlepši rdeč lak za leto 2013!
Kateri pa je vaš najljubši rdeč lak?
*Izdelek sem prejela od Licila.si
Imam nekaj takšnega, skorajda identičnega, ja, od neke no name znamke z Madžarske. Zelo lep odtenek, meni je tudi zelo všeč. Moja najljubša rdeča … hm, kaj pa vem. Načeloma imam čisto rada rdeče lake, tako da je težko zožati na eno barvo. Morda BeYu 306, ali pa Zoya Isla, gotovo ju najpogosteje nosim.
Lušten odtenek … pa še za stamping bi verjetno bil dober, tako da je dvojno uporaben. :nails:
Rimmel- Heart on fire, great colour and fantastic quality, even on my awful nails!
Zelo lep rdeč lak! :crown: