Danes sem izbrala za NOTD zelenkota stupenkota – Barielle Polished Princess, ki sem ga dobila v swapu.
Zelene odtenke imam sicer res rada, a je skoraj predpogoj, da morajo imeti ali vsaj malo modre ali pa biti nevtralni. Odtenki, ki se zelo močno nagibajo proti rumeni mi niso preveč pri srcu.
Formula spada med bolj redke, a neproblematične. Uporabila sem dve plati, čeprav bi bila tretja skoraj potrebna za popolno prekrivnost pri daljših nohtih.



Sedaj lahko ponosno rečem, da se je tudi moji zbirki pridružil strupenko.
Seveda sem takoj posegla po “konadu”. Odločila sem se le za poživitev oz. bolje rečeno ublažitev manikure. Uporabila sem Zoya Laney lak ter m70 fauxnad ploščico (iz Chez-Delaney internetne trgovine), ki me je po Tassini zaslugi mamila že nekaj časa.
Sem imela kar nekaj težav s tem vzorcem – odtisniti sem ga namreč morala v rekordno hitrem času. Imate z originalno plato enake težave? Mislim, da bom hitro zamenjala manikuro. :P
This is a very lovely nail design!!! I love the last pic.
That one is my favorite too. :yes:
it looks great on u… :wink:
:rose:
Počečkan mi je zelo všeč :love:
.-= Lyra´s last post … NYX Girls: Morocco + Konad =-.
Barva lakca mi ni všeč, konad mi je pa zelo! :nails:
No, Gejba me veseli, da sem te “zrajcala” s temle vzorčkom. :naughty: Meni je tudi zelo všeč! :wub:
Čačke so pri meni vedo hit. :biggrin:
Čudovita barva :wub:
Definitivno je posebna barva. :silly:
Meni se zdi zelo lepa barva, sploh detajl je noro lep. :drop:
Res je zanimiv šimer. :yes: