NOTD z Barry M laki

Samo na hitro vam bom pokazala svojo današnjo manikuro, za katero sem uporabila dva Barry M odtenka: Spring Green (Zelena pomlad – ne vem, zakaj so imena odtenkov na Ličila.si prevedena? ) in Navy.

Swatch: Barry M - Spring Green and Navy
Barry M - Spring Green and Navy (2 coats)

Spring Green je precej živahna travnato zelena.

Swatch: Barry M - Spring Green
Barry M - Spring Green (2 coats)

In čudovita temno modra s šimrom – Navy.

Swatch: Barry M - Navy
Barry M - Navy (2 coats)

In celotna rahlo nenavadna manikura.

Swatch: Barry M - Spring Green and Navy
Barry M - Spring Green and Navy (2 coats)

To je to. Podrobnejši opis in oceno Barry M lakov pa lahko pričakujete v bližnji prihodnosti. Do takrat pa si jih lahko pogledate na Ličila.si.

Mama dvema aktivnima fantkoma, ki se kljub hektičnemu urniku trudi skrbeti za svojo suho kožo. Na pragu slavne štiridesetice se uspešno spopadam s hiperpigmentacijami iz norih dvajsetih. Z veseljem pa delim tudi svojo ljubezen do ličil, urejenih nohtov in vsega lepega kar me obdaja v življenju.

17 thoughts on “NOTD z Barry M laki”

  1. tile lakci so meni ena izmed najboljših firm :) mažejo se kot pravljica.. lak se je malce ookrušo komaj po 5h dneh, to pa zato kr nisem uporabla naldka :)

    Reply
  2. Super kombinacija! Maestra, tvojo manikuro lahko zmeraj samo pohvalim, madoniš. :) Všeč mi je, zelo, super ideja za mojo naslednjo manikuro, zdaj se moram samo odločit, katera dva bosta šla najbolje skupaj. :D

    Reply
    • Oh, hvala! :rose: Če napišem po pravici, sem takšno manikuro naredila, ker se nisem mogla odločiti, kateri lak naj najprej preizkusim in sem kar oba. Nisem želela narediti navadne skittles manikure in je nastalo tole. Čeprav sem bila prepričana, da mi ne bo všeč, me je kar zabavala. :nails: Sporoči, za katera odtenka si se odločila! :wink:

      .-= Maestra´s last post … We are proud of you!!! =-.

      Reply

Leave a Comment