Fotografije Maestrine zbirke – mešano

Po vaših komentarjih na moje pretekle prispevke sodeč, predvidevam, da radi gledate fotografije zbirk. Zato imam danes za vas še več fotografij svoje zbirke.

Zelenkoti … na fotografiji izgledajo čisto preveč modri.

Bottle photos: Maestra's Stash photos: 14 Aug 2010 - greens
Maestrini laki – zeleni

Vijola, roza in bleščice …

Bottle photos: Maestra's Stash photos: 14 Aug 2010 - glitters, purples, pinks
Zbirka lakov: bleščice, vijolični. roza laki

In še nekaj čisto naključnih lepotcev …

Bottle photos: Maestra's Stash photos: 14 Aug 2010 - random

Bottle photos: Maestra's Stash photos: 14 Aug 2010 - random

Bottle photos: Maestra's Stash photos: 14 Aug 2010 - random

Bottle photos: Maestra's Stash photos: 14 Aug 2010 - random

Z reorganizacijo sem zaključila. Upam, da se bom čim prej navadila na nov sistem. Čisto sem paranoična, da se v novi organizaciji ne bom znašla in da kakšnega laka ne bom našla ipd. Hmm … bomo videli …

Kako pa imate vi zorganizirano svojo zbirko lakov in/ali kozmetike?

Mama dvema aktivnima fantkoma, ki se kljub hektičnemu urniku trudi skrbeti za svojo suho kožo. Na pragu slavne štiridesetice se uspešno spopadam s hiperpigmentacijami iz norih dvajsetih. Z veseljem pa delim tudi svojo ljubezen do ličil, urejenih nohtov in vsega lepega kar me obdaja v življenju.

17 thoughts on “Fotografije Maestrine zbirke – mešano”

  1. Wow…I’m speechless! I still organize mine by brand. I’d like to try it by color, but I don’t think I would like how unorganized different bottles look together…I’m anal. :roll:

    Reply
  2. To je to, raj za lakoholičarke.  :hmm: Fan-ta-sti-čna zbirka! Zelenkoti, ah, koliko jih je! :stars:  Pa vijolični pa vsi odtenki rdeče pa pa pa … zakon! Oba Illamasqua lepotca sta mi takoj padla v oko, predstavnika ene od mojih čaščenih znamk. :wink:  Super! Občudujem tvojo sposobnost izbiranja odtenka ko delaš manikuro, jaz bi se odločala celo uro, najbrž, že zdaj imam težave, pa nisem niti blizu polovici tvoje zbirke. Sicer pa imam lake shranjene v škatlah, zaenkrat v tistih od čajev in za čevlje, ker se še nisem odločila, kakšne škatle so mi toliko všeč, da bi jih prav kupila z namenom shranjevanja lakov v njih. Kozmetiko se pa ravno spravljam urejat, sem na lovu za kakšnim lušnim stojalčkom, ki bo lahko shranilo vsa senčila, paleto, čopiče, šminke in tako naprej, upam da ga najdem.

    Reply
  3. Woa!  :w00t:
    You really have lots of nail polishes! :nervous:
    I have just a half :hmm:
    nice!
    see ya! kisses, Paty
     

    Reply
  4. Kako velika zbirka. To je raj zame. Ko sem bila še v OŠ, sem sanjala, da sem dobila ful velik lakov za rojstni dan. Zbudila sem se popolnoma navdušena, pogledala na mizo in razočarano ugotovila, da so bile tisto samo sanje.
    Jaz imam vse lake v majhni škatlici. Še nisem tako daleč, da bi jih razporedila po barvah  :cry:

    Reply
  5. Nice ! I’d love to have so many polishes, altough it makes picking a colour to wear a lot harder lol :haha:
    I organize (my small stash) by colour, it makes it very easy to search a specific polish i think :ccc:
    Can you show us how you organized your stash now ? I’d love to see that too :happy:

    Reply

Leave a Comment