Nad Deborah Secrets of the SMOKEY EYE paletkami se nisem navduševala samo ob promocijskih fotografijah, ampak sem jih kar nekaj tudi kupila. Edini paleti, ki sta po testiranju v trgovini, dobili mojo pozornost, sta oba Nude odtenka. Violet mi po kakovosti sploh ni bila všeč, medtem ko Black ni ravno preveč uporabna zame, pa tudi kakovost se mi je zdela malo slabša kot pri Nude paletkah.
Zase sem kupila Nude Beige paleto senčil. Kot že samo ime pravi, gre za osnovne barve v zemeljskih tonih. Barvno je tole verjetno ena najlepših paletk, kar sem jih videla v drogerijah. Začeli so z belkastim odtenkom, ki ima šimer in je zato bolj uporaben za osvetljevanje po obrvmi kot mat finiš. Čeprav sem ljubiteljica mat senčil, pa nekako ne izgledajo tako lepo kot osvetljevalci na očeh kot saten ali šimer finiš.
Drugi odtenek je že temnejši, dokaj blizu barvi mojih vek, tako da se dobro obnese kot senčilo čez celo veko, ko delam čisto enostaven makeup. Finiš? Hja, verjetno je mišljeno, da je mat, ampak ni to mat mat ampak bolj satenasto-svilen mat finiš.
Tretje senčilo je v bolj hladnem spektru sivo rjave in meni osebno super za v gubo, ko želim hitro konturiranje. V gubi pa že nekaj časa preferiram skoraj izključno variante mat finišev kar tole senčilo je. Finiš je zelo podoben št. 2.
S senčilom št. 4, se začne pigmentacija izboljševati. Prva tri senčila niso slabo pigmentirana, a slabše kot zadnja tri. Številka 4, je toplejša rjava z mat finišem … podobnim kot št. 2 in 3. Lepo se blenda in tudi to uporabljam predvsem v gubi + za zunanji kotiček.
Predzadnji odtenek je na bolj hladni strani rjave in vsebuje droben šimer. Kljub temu, da je senčilo lepo, ga verjetno najmanj uporabljam. Enostavno ga ni tako lahko vključiti v moj način ličenja. Še najlepše mi izgleda nanesen čez celo vek z dobro zablendanim zaključkom za bolj dneven smokey videz … ki mu pa jaz potem dodam temno šminko in gre moj “naravni” videz pa-pa. :D
Najtemnejši odtenek v Nude Beige paleti je temo rjave barve in ima rahlo šimrast finiš. Ponavadi ga slojim v dve plasti, da dobim obstojno in lepo rjavo. Tudi v gubi je zelo uporaben odtenek, ker se tisti šimer bolj kot ne porazgubi.
Sama formula je praškasta, a nič nenavadnega za drogerijski rang. Otreseš čopič pred nanosom in nisi panda. Kar ji manjka, da bi po kvaliteti segla v višave, je tisto nekaj kar naredi senčila bolj “kremasta”. Jaz uporabljam Zoeva 234 in MAC 239 čopiča, ki že sama po sebi pripomoreta k boljšemu transferju, vendar je šlo z Essence čopičem tudi brez težav. Nekaj dodatnih pik je paleta dobila tudi zato, ker barve ne začnejo hitro bledeti … pa če nanesen senčila na podlago al direktno na kožo.
Embalaža je plastična in izgleda precej vzdržljiva, ogledalo na notranji strani pa zelo uporabno. Všeč mi je, da niso priložili nepotrebnega aplikatorja, ki bi samo zasedal prostor. Teža senčil je 5g in imajo rok trajanja 24 mesecev po odprtju. Palete so narejene v Italiji.
Swatchi so narejeni čez bazo in v dveh do treh plasteh.
Ustavite s v DMu (s kupončkom iz knjižice za 150 točk lahko dobite 50% popust) ali v TUŠevih drogerijah in jih preizkusite. Če niste ravno zelo zahtevna uporabnia, bi lahko bile Deborah Smokey Eyes paletke nekaj za vas.


My favorite product is the MASCARA EXTRAORDINARY 5 IN 1 because it really lengthens my lashes & adds volume & it is a long-lasting formula!
Do zdaj sem preizkusila samo en njihov mini lakec, ki je čudovite rdeče barve, vendar je na mojih nohtih grozno neobstojen. Tako da še nisem odkrila svojega najljubšega izdelka od te znamke. :)
Deborah senčke za oči Eye Design Quad št. 1. To so senčila, s katerimi se lahko igramo od svetlečega pa vse do mat videza in obožujem ih.
Meni so zelo všeč njihovi lakci iz “gel” linije, super formula in krasen nanos. Tudi OK obstojnost. Škoda le, da ni veliko barv na izbiro.
Moj najljubši Deborah izdelek je ena mini paletka s tremi senčili v violičnih odtenkih, ki mi je pa pred kratkim ravno zmanjkala, zato bi bila ta paletka odličen nadomestek. :)
xx, Kaja
Trenutno imam v uporabi samo njihove lake za nohte, čudovit je mini v odtenku 37 Burlesque Red :party: Leta nazaj sem uporabljala tudi njihovo rdečilo HI-TECH BLUSH, mi je bilo zelo všeč :yes:
Do zdaj sem preizkusila samo lake in so mi med ljubšimi :thumb: !
I didn’t use Deborah yet, but eye-shadows looks awesome. :wub:
Moj najljubši produkt Deborah je prav Deborah Nude Beige eyeshadow palette. Nosim jo vsak dan za v službo, kot tudi za večerne izhode. Super je. :thumb:
Od Deborah imam 2 maskari, črn svinčnik za oči in lakce :) Najbolj všeč so mi pa kar maskare, saj opravijo odlično delo na mojih trepalnicah :yes:
Hi! I had in the past one lipstick from Deborah, Rossetto Atomic Red and I loved it.It was very creamy and pigmented.
zaenkrat sem preizkusila le lake, so pa krasni, lepo prekrivni :)
did not use deborah yet
Do Deborah izdelkov se kar nisem uspela priti, bo treba najprej se malo raziskati kaj bi mi sploh ustrezalo, ampak barve tele paletke izgledajo res krasno~
I love eyeshadows! *_*
I love eyeshadows and nailpolishes! Very nice!
I haven’t tried Deborah yet :-(
Noro lepa paletka! Hvala za še en giveaway!
Nimam veliko Deborah izdelkov v lasti, so mi pa laki gel effect in mascara 24 ore absolute volume neki najboljsega :) Laki so zelo prekrivni in obstojni, copic je sicer maxy,a meni noro ustreza. Maskaro sem dobila za darilo in bila prepricana,da me bo razocarala,je pa ena boljsih. Trepalnicam da lep volumen.Imam pa na WL te paletke, noro lusne so :wub:
BEE VENOM MASK is my favorite coz it has Manuka Honey.
I haven’t tried Deborah yet, so I don’t have a favorite! This palette looks gorgeous though.
Ubistvi nisem še sprobala ničesar od deborah, bi pa z veseljem :)
My favorite product is the MASCARA EXTRAORDINARY 5 IN 1! I love it!
I love this mascara because it really lengthens my lashes & adds volume & it is a long-lasting formula!
Na žalost še nisem nič poskusila :( Mi je pa ta paletka ekstremno všeč :yes:
My favourite product is their base coat nail polish because it makes nail polish last longer:)
Trenutno je to maskara LashCreator Volume&Care, ker lepo podaljša moje trepalnice in jim da volumen. <3
Meni so všeč Shine Tech laki, pa tudi nasploh imam največ njihovih lakov. Pred leti sem na veliko nakupovala njihove obarvane vazeline- ne vem več kako so se klicali, v beli embalaži z zelenim napisom. Top so bili.
njihove senčke so super :)
I’ve never tried Deborah products as I am from Canada, but these look great!
Moj najljubši Deborah izdelek je bil dolgo časa matt puder, ker mi je dobro prekril nepravilnosti in dolgo obstal na svojem mestu.
Nimam še nobenih izdelkov, zato bi jih rada preizkusila :) paletka je mamljiva mmmm :wub:
Deborah maskara in lakci….super kvaliteta in obstojnost :)
i’ve never tried before, but this palette seems amazing (i love nude)
Moj naljubši Deborah izdelek: hm, za enkrat sem poskusila le BB kremo in šminke, aha pa lake za nohte, vse mi je super, mogoče sem bila še najbolj navdušena nad šminkami.. ker pa sem frik na paletke, bi bila zelo vesela, če bi imela možnost preizkusit tudi to..
I’ve never tried any product from Deborah but I loved your review about this palette!
i LOVE their nail polishes. They last really long time, colors are beautiful, and the are launching new ones all the time! Haven’t tried any eye shadows yet, only nail polishes, and lipsticks (they are gorgeous, too).
i’ve never tried the Deborah palettes so i would love to have this one Deborah Nude Rose :love:
Haven’t tried any of her products yet but the palettes look promising. :)
U would love to have this one
Haven’t tried any of those brands yet
Moj najljubši Deborah izdelek je lak Emerald Bijoux.
i only have 2 polishes from this brand but they are awesome :D
I haven’t tried any of her products yet. The nude eyeshadow palette looks good.
Moj najljubši izdelek je hkrati najljubše rdečilo vseh časov – Deborah baked blush v odtenku 24 Rame. Tega res obožujem in ne vem zakaj ne kupim še kaj od njih. Mami sem kupila šminko, ki je prav tako super. Odlična ocena, sem čakala swatche te nude palete. Rose mi je všeč zaradi vijoličnih odtenkov:).
The palette looks great and I love shade of the nail polish, I´ve have no experience with this brand, I wish I could try it :flirt:
Najraje imam njihov Ultraliner, ker se sama najbolje znajdem z applikatorjem-spužvico in mi je njihov všeč ravno zaradi tega. Poleg tega pa je tudi izredno dobro pigmentiran, lepo črn, kar hočem od svojega eyelinerja in cenovno dostopen.
Njihov naj izdelek je šminka odtenek 3 (Rossetto shinecreator). To je edina šminka, ki sem jo že večkrat kupila. Odtenek mi je ful všeč in sestava.
Moj najljubši Deborah izdelek je njihova šminka, ki pa je žal ne prodajajo več :/ Že par let je bila to moja najljubša vsakodnevna šminka, ker je perfektno pasala k tonu moje kože. Zdaj jo žal zmanjkuje in priznam, da pojma nimam kako bom preživela brez nje :(
Všeč so mi Deborah senčke, ki so super obstojne in res lepih barv :)
Nažalost nisam još koristila Deborah kozmetiku. :)
Všeč so mi Deborah senčke in mini lakci za nohte, ki so suuuuper obstojni in res lepih barv :) <3
V bistvu nisem od Deborah preizkusila ničesar. Nekako vedno zgrešim ko grem po nakupih :P
Obožujem njihove Shine Tech lake za nohte, na mojih nohtih so super obstojni, čopič ravno prave širine, barve so pa zanimive in sveže. Same pohvale :)
Končno ena dobra ocena :D sem misla da ne bom nikoli dočakala :p drugače pa mam od njih najrajši nadlak in podlak ker res fajn podaljšata trajanje manikure :)
Najbolj so mi všeč Deborah Pret a porter mini laki, ker so tako majhni, priročni ter imajo dober izbor odtenkov, ki jih pri nekaterih znamkah ne najdem :)
Meni je pa zelo všeč njihova maskara Lash creator volume & care, ena boljših kar sem jih sprobala do sedaj :)
Najljubši Deborah izdelek so vsekakor Pret a porter laki za nohte. Lepi odtenki, dober nanos in obstojnost. Najbolj sta mi všeč odtenka Love at first sight in Cashmere creme.
Super paletka, bi jo z veseljem sprobala :) :zip:
Super giveaway, hvala! :rose:
Men so super njihovi Pret a porter laki, sploh ploščat raven čopič, ki je potsal kar redkost v invaziji ovalno prirezanih čopičev :silly:
Meni so pa všeč njihove maskare in rdečila za ustnice v rdeči barvi.Bi pa z veseljem se preizkusila paleto senčil.
Najljubši izdelek je Milano red lacquer, tekoče šminke v odtenku 6, 7 in 2, najljubši pa je temno vijoličen odtenek :) Super giveaway in čestitam za 6 let :)
Moj najljubši izdelek so Milano lacquers, imam tri, v temno vijoličastem odtenku, rdečem in nude, številka 6,7 in 2, tekoče šminke, z bolj jelly strukturo ampak super barve :) Sploh številka 6 :) Super giveaway in čestitke za 6 let! :)
Jaz pa moram priznati, da nimam nobenega Deborah izdelka zato bi z veseljem probala tole paletko. :rose:
Moj najljubši Deborah izdelek je bil dolgo časa matt puder, ker mi je dobro prekril nepravilnosti in dolgo obstal na svojem mestu. Včeraj pa sem si prvič privoščila dva njihova lakca in sem zelo zadovoljna <3
Mi pa ravno ta roza nude paletka ne da miru in je že na wish listi :)
Jaz sem jo pa ravno danes poslikala, tako da bo tudi kmalu na blogu. Mogoče me je roza nude na slikah bolj pritegnila, ampak v živo mi je pa beige nude ukradla srce :) Sem jo pa kupila predvsem za potovanja, da ne vlečem s seboj večjih paletk, ker ta zadosti mojim potrebam po enostavnem dnevnem in večernem ličenju. Sem pa do sedaj od Deborah edino 2 lakca sprobala in nič drugega.