Lak št. 123, je še zadnji Stargazerjev lak v moji zbirki, ki vam ga imam za pokazati.
Gre za lep vijoličen odtenek, nabit s šimrom škrlatne in magenta barve. Nanos je bil tako problematičen kot pri 225 odtenku.

Barva je lepa, vendar nič posebnega. Težko bi rekla, da me je odtenek impresioniral. Pri temu laku, bi pa še jaz potegnila iz predala Konad.

Na fotografijah sta prikazana dva nanosa, brez nadlaka.
Cena za lak se vrti okrog 2 EUR.
In post or in comment field? I see them in both locations. :think:
Your emoticons aren’t working. It’s a shame cause they are cute. This is a pretty shade of purple. It would look nice as a Konadicure.
Lepi :wub:
Ne vem kaj mi je, sem čisto not padla v lila in vijolične lakce :blush: