Jesenske barve narave so me premamile, tako da je na mojih nohtih pristal Golden Rose 224 lak.

Gre za čudovito bakreno barvo, ki vsebuje ogromno zlato-rumenega šimra.

Sam frost finiš mi ni ravno najbolj pri srcu, vendar na srečo ni zelo izrazit pri temu odtenku. Uporabila sem dva nanosa, čeprav tudi tretji ne bi škodil.
Zanimivo, da ima 224 (bolj) neprijeten vonj, kot preostali laki te znamke v moji zbirki. Verjetno sem dobila kakšno starejšo verzijo.
Matejcko je zanimalo kako se obnese China Glaze Short&Sassy pri konadiranju. 224 se mi je zdel kot primerna podlaga za kameleončka, tako da sem se lotila dela. Uporabila sem Chez Delaney H23 šablono.


Meni je bil odtis všeč. Ni tako močan kot bi bil s Konad laki, vendar se odtisne lepo viden in popoln vzorec.
:nails: That’s a lovely shade on you. I also love the finished manicure. Pretty stamp. Love these coppery shades for the Fall.
Mogoče je bil pa moj vzorček globlji? :think: Je tvoj lak tudi gost?
Uf, Gejba, tole je pa čisto drugače izpadlo, kot pa pri meni!
Odtisi so krasni, barva je tudi super vidna! To mi je pa res čudno, imam enak lak, pa je čisto voden… :unsure: Kakšna škoda, te tvoje fotke so prekrasne!
Pa hvala! :rose:
pa super outfit strani, čisto tematsko usklajeno s časom, ki prihaja :devil:
krasno Gejba :shock: tale all-over platka pa deluje super :silly:
CD plate so fantastične. Sem ravno dobila nekaj novih. :wub: