Dolgo časa nisem vedela, da ima Zara v svoji ponudbi tudi lake za nohte. Vse dokler nisem zagledala tega lepotca. Čudovit temno moder odtenek s čisto drobnim modrim šimrom, ki je opazen le pod dobro osvetlitvijo. Fotografija je narejena z bliskavico…
Nanaša se lepo. Za popolno prekrivnost zadostujeta dva nanosa. Pri meni je čopič odrezan moteče postrani. Ne vem, ali je samo moj takšen ali pa naj bi bil takšen. Steklenička je majhna. Na njej piše, da vsebuje 8g oziroma 0,28 OZ. Cene se žal ne spomnim.
Sprašujem se, koliko je podoben Chanelovemu Blue Satin…
If I’m not mistaken, than no. At least not here in Slovenia. The only really dark purple I have on my mind right now is Essie’s Sexy Divide, which is a really great shade.
Does it exsist the same nail polish as this one, only that has purple gloss? (Black (as this one) and purple) :cool:
Tale odtenek je res super. :heart: Moram v Zaro po ogledih za njihovimi laki za nohte.
aja morm it pogledat, ker sm bla zadnjič v centru v lj in nism nobenga lakca al pa ktere druge kozmetike vidla tam :-S
Cathy, dobi se jih v Zari ;) V LJ jih imajo v Zari v BTCju. Imajo jih pa tudi v MB v Europarku.
Kje pa se da dobit tale lakec?
Cena je nekaj manj kot 4eur. Moj čopič je čisto normale in se super nanaša. Mogoče imaš kako čudno verzijo. Je pa res lep ta odtenek – edino modra je mogoče premalo izrazita. V tem oblačnem vremenu izgleda kot črn.