Danes imam za vas FOTD ter NOTD s sobotnega plesnega nastopa. NOTD še kar vztraja na mojih nohtih.
Zaradi norega urnika sem fotografirala le bazni make up, ki sem mu kasneje dodala še maskaro ter poglobila Volcano Blossom senčko.
Z Maestro sva sicer najprej določili senčke za črno-zlat outfit, vendar sem kasneje izbrala rdečo obleko, tako da sem zamenjala Sweetscents Monarch senčko z Manhattan Gold LE odtenkom.
EDM Volcano Blossom je definitivno senčke z neizkoriščenim potencialom. Gre sicer za krasno smoky barvo s toplim šimrom (prevladuje zlata barva), ki pa leti vsepovsod in je v končnem efektu skoraj da neviden.
Maestra se je lotila oblikovanja mojih neubogljivih obrvi, tako da so mi po dolgem času celo všeč.
Make up je bil močnejši, vendar je premočna svetloba odvzela kar nekaj barve.
K obleki in make-upu sem kombinirala še Essence – All I Want – Under The Mistletoe lak. Gre za čudovito rdečo (malo temnejša kot na fotografiji), a je glede na preostale Essence lake slabše obstojna. Že prvi dan se mi je začela krušiti, pa tudi tip wear je bil kar opazen. Fotografija je nastala 3 dan po nanosu dveh plasti + nadlaka.


i like your gold smokey eyes, and your notd… =)
Thx mae. :rose:
Your eye makeup looks lovely. Love the gold eye shadow. Red polish is always beautiful for the holidays.
Thx, Lucy. That is one of my favorite gold shadows.
Hi , I don’t use eye makeup, because I am allergic , but I like yours very much!, lovely color in your nails, I like this comment box is so cute! :wink:
That really sucks. Are you allergic to mineral make-up too? I have problems with regular MU, but fortunately for me, I can stand most of the MMU.
Love both, the MU and the manicure! I wear essence tuvalu at the moment, they seem alike, just saw the post you made a comparison of the two, gorgeous red though :wub:
:rose:
ni kej punce, edm so tok radodarni, da je za vse dovolj :wink: je pa tudi meni tale volcano krasna senčka! jo kar dosti uporabljam…škoda le, da ni dovršena, kot bi morala bit
rdečkota imam pa tudi jaz :w00t: sicer je še v avtu, ker ni časa zanj :think:
Čudovit make up. Se strinjam z napisanim glede Volcano Blossom senčke…
Zelo lep MU! Obrvi so pa meni tudi zdaj bolj všeč. ;) Čeprav priznam, da me je bilo prekleto strah, kakšen bo končni rezultat.
Volcano Blossom je ful lepa senčka. Hvala, Nati! :rose: Zdaj je pa še en krog do Gejbe naredila. :biggrin:
Under The Mistleto je krasen rdečko. Škoda za (ne)obstojnost, čeprav pri meni skoraj noben lak po treh dneh ne izgleda tako dobro. :unsure:
Še od mene – hvala Nati. :rose:
Jaz sem očitno postala razvajena – sedaj pričakujem, da mi bo vsak lak zdržal 5 dni. :blush: