NOTD: Essence – Under The Mistletoe + FOTD

Danes imam za vas FOTD ter NOTD s sobotnega plesnega nastopa. NOTD še kar vztraja na mojih nohtih.

Zaradi norega urnika sem fotografirala le bazni make up, ki sem mu kasneje dodala še maskaro ter poglobila Volcano Blossom senčko.

EDM Volcano Blossom; SS Perfection, HL; Manhattan Gold

Z Maestro sva sicer najprej določili senčke za črno-zlat outfit, vendar sem kasneje izbrala rdečo obleko, tako da sem zamenjala Sweetscents Monarch senčko z Manhattan Gold LE odtenkom.

EDM Volcano Blossom je definitivno senčke z neizkoriščenim potencialom. Gre sicer za krasno smoky barvo s toplim šimrom (prevladuje zlata barva), ki pa leti vsepovsod in je v končnem efektu skoraj da neviden.

Maestra se je lotila oblikovanja mojih neubogljivih obrvi, tako da so mi po dolgem času celo všeč.

EDM Volcano Blossom; SS Perfection, HL; Manhattan Gold

Make up je bil močnejši, vendar je premočna svetloba odvzela kar nekaj barve.

K obleki in make-upu sem kombinirala še Essence – All I Want – Under The Mistletoe lak. Gre za čudovito rdečo (malo temnejša kot na fotografiji), a je glede na preostale Essence lake slabše obstojna. Že prvi dan se mi je začela krušiti, pa tudi tip wear je bil kar opazen. Fotografija je nastala 3 dan po nanosu dveh plasti + nadlaka.

Essence: All I Want - Under The Mistletoe

Mastnokožka, ki ji že zrak maši pore na zelo občutljivi koži ... le kako ne bi pristala pri raziskovanju izdelkov za nego kože? TUKAJ pa vas čaka cel roman o meni, da lažje vidite ali so moje ocene uporabne ali ne. Če iščete moje popuste/kode ali pa trenutno top poste, bo tole prava povezava.

12 thoughts on “NOTD: Essence – Under The Mistletoe + FOTD”

  1. Hi , I don’t use eye makeup, because I am allergic , but I like yours very much!, lovely color in your nails, I like this comment box is so cute! :wink:

    Reply
  2. Love both, the MU and the manicure! I wear essence tuvalu at the moment, they seem alike, just saw the post you made a comparison of the two, gorgeous red though :wub:

    Reply
  3. ni kej punce, edm so tok radodarni, da je za vse dovolj :wink:  je pa tudi meni tale volcano krasna senčka! jo kar dosti uporabljam…škoda le, da ni dovršena, kot bi morala bit

    rdečkota imam pa tudi jaz :w00t:  sicer je še v avtu, ker ni časa zanj :think:

    Reply
  4. Zelo lep MU! Obrvi so pa meni tudi zdaj bolj všeč. ;) Čeprav priznam, da me je bilo prekleto strah, kakšen bo končni rezultat.
    Volcano Blossom je ful lepa senčka. Hvala, Nati! :rose: Zdaj je pa še en krog do Gejbe naredila. :biggrin:
    Under The Mistleto je krasen rdečko. Škoda za (ne)obstojnost, čeprav pri meni skoraj noben lak po treh dneh ne izgleda tako dobro. :unsure:

    Reply

Leave a Comment