Eden izmed lakcev, ki sem jih dobila v swapu z Lynn, je tudi Zoya Laney (Reverie kolekcija). V steklenički deluje zelo obetavno – srebrna osnova se preseva še vsaj v vijolo ter zeleno barvo.
Na nohtih je večinoma viden le srebrna barva, ki dobi zelen podton v zaprtih prostorih.
Takoj, ko je malo več osvetlitve, prevlada srebrna osnova.

Nanos niti ni bil problematičen glede na to, da gre za frost-metalik finiš. Težave so se pojavile nekaj minut kasneje, ko so se začeli pojavljati mehurčki. Mogoče se ne ujema z mojim podlakom.

Sumim, da bo tale odtenek pri meni služila le kot baza za konadikuro.

Kaj meniš, Gejba, da bi bil dober za sam konad?
V bistvu je zelo dober za konadiranje, tako da je kar pristal v mojo “konad” škatlici. :nails:
Hey, you’ve got a prize here: http://camynails.blogspot.com/2010/03/am-primit-un-premiu-ive-been-tagged.html :bow:
Thank you for the prize, Camy. We’re little bit slow with these kind of things, so please be patient with us. :blush: