Mojega današnjega lepotca vam verjetno ni potrebno posebej predstavljati. Color Club – Wild At Heart je namreč eden najlepših vijoličnih odtenkov. Maestra vam je pokazala kako izgleda ena plast tega lakca, jaz imam pa danes za vas fotografije kjer sem uporabila dve plasti.



Temno vijola holografski lak ima v mojih očeh samo eno pomanjkljivost – je namreč zelo neobstojen. Spodnja fotografije je nastala še isti dan, ko sem lak nanesla. Poleg zelo vidne obrabe konic, se je lak začel tudi krušiti. Najprej sem za tako neobstojnost krivila nadlak,vendar sem do sedaj sprobala že nekaj Color Club lakov z različnimi podlaki in nadlak ter vedno dobila isti rezultat.
Ker se mi Color Club holo laki zelo dobro obnesejo za konadiranje, jih bom uporabljala le še v ta namen. Dobra stran tega, da so na meni tako zelo neobstojni je, da se je moj Color Club WL zelo zelo skrajšal. :D
Too bad about the chipping; it’s a great shade. :wink:
bjuti!
everything but holo is gorgeous!! :wub:
Another holo lover? :silly:
Gejba, prekrasno izgleda na tvojih nohtkih, res ti odlično pristaja tale holo vijolična! :party:
Hvala. :rose:
Oh this colour looks very nice, although i dont really like holographic nail polishes! :thumb:
And by the way, Gejba, could you help me a little bit? :) How can I get more readers on my blog? :ermm: I really need some advice.
I answered on your blog. Hope it helps.
That’s just stunning! One of my favorites :)
If it wouldn’t chip right away it would be one of my favorites too. :hmm:
lepo :wub: meni se pa ne zdijo tako zelo neobstojni…jih očitno prehitro zamenjam :whistle:
Speedy Anchek. :biggrin:
Ja, škoda za CC lake. Tudi na meni niso presežek od obstojnosti. Prej ravno obratno. :( Odtenek je pa krasen!
Mnja – The Naughty Intern se je začel krušiti nekaj ur po nanosu. :hmm:
:thumb: ful lepa barva :whistle:
Res škoda, da so tako neobstojni :shock:
:rose:
Oooooo, prečudovito! :wub: Ta lakec je moja velika ljubezen… :love:
Imaš mogoče kak nasvet kako podaljšati obstojnost? :blush:
:w00t: Kakšna barva! Škoda za neobstojnost :shock:
Barva je res zelo lepa. :yes:
Kako je lep! :yes: Ne bi si mislila, da so slabo obstojni. Škoda, pa tako lepe odtenke imajo. Na moji WL jih je ogromno. :hmm:
Jaz sem jih tudi imela zelooo veliko na WL. :hmm: