Essence TE WSIF in Denim Wanted! v slovenskih drogerijah

Najprej dobra novica. Essence We Saw It First TE bo zelo kmalu prišla na police DMov (prvi jo bodo dobili že ta ali naslednji teden). Tako da boste vse, ki si želite imeti mat nadlak še ta trenutek, prišle kmalu na svoj račun.

Je pa sedaj tudi uradno potrjeno, da bo mat nadlak del redne kolekcije.

Slaba novica pa je, da bo Denim Wanted! TE mogoče kupiti le v Mullerjevih drogerijah. Tako da le pograbite želene lakce ali linerje, če jih kje zagledate.

Druga dobra novica je, da se bomo že čez nekaj tednov, lahko veselile novih izdelkov v prenovljeni Essence liniji. Osebno komaj čakam, da dobim v roke nove stampy ploščice ter večino izmed novih lakcev. Če bodo tako lepi kot na promo fotografijah, si želim čisto vse. :D

P.S. Maestra – mislim, da že vem kaj boš dobila za rojstnodnevno darilo :D

Mastnokožka, ki ji že zrak maši pore na zelo občutljivi koži ... le kako ne bi pristala pri raziskovanju izdelkov za nego kože? TUKAJ pa vas čaka cel roman o meni, da lažje vidite ali so moje ocene uporabne ali ne. Če iščete moje popuste/kode ali pa trenutno top poste, bo tole prava povezava.

18 thoughts on “Essence TE WSIF in Denim Wanted! v slovenskih drogerijah”

  1. Ja eni pa res znajo sprejemeti odločitve :angry:  Očitno bom tudi jaz ostala brez modrega laka.
    Po drugi strani pa se zelo veselim ploščič. OMG čudovite so. Sami super vzorčki :love:

    Reply
  2. Eh, res so se čudno to odločli… No, vsaj bomo oktobra dobili fuuuuuuul lepih stvari :D tudi jaz komaj čakam ploščice :nails:

    Reply
  3. Noja, potem lahko Denim kolekcijo kar odpišem. :/ Mislim da sem vsega skupaj videla na vseh stojalih ki sem jih lovila … 3 izdelke? Če ne štejem zapestnic. :wink: Se pa veselim mat nadlaka!

    Reply
  4. Oh ne, pa kako lahko spustijo tako noro dobro kolekcijo!?! Mislim, če se je bilo treba odločiti med WSIF in DW!, potem ne razumem, zakaj WSIT?! Ker ti izdelki bodo tako v prodaji, če sem prav razumela … ohja … očitno temno modrega laka ne bo v moji zbirki. :shock: :nervous: :hmm: :cry:

    There’s a BD coming??? :whistle: :nervous: Obviously I can’t wait for it! :happy:

    .-= Maestra´s last post … Package from Brazil =-.

    Reply
  5. Yay ! :happy: *does a happy dance* Now waiting until these new goodies come to Belgium lol, which can take a while lol :whistle:

    Reply

Leave a Comment