Po (pre)dolgem času krasi moje nohte spet rdeč odtenek. Tokrat sem izbrala SinFulColors – Fire Red (št. 44).
Samo ime je precej neposrečeno, ker je rdečko vse prej kot ognjeno rdeče barve. Gre za zelo opazen rdeč lak, ki je požel kar nekaj pohval … celo s strani nasprotnega spola.

Z nanašanjem nisem imela nikakršnih težav. Čopič je bolj na ozki strani, kar je meni osebno všeč, ker lahko naredim lepšo krivino.
Najbolj me je navdušil zelo fin šimer, ki je enkratno vkomponiran v bazo in da na momente laku kovinski odsev. Odtenek ima neverjetno globino – pa naj je to na soncu ali v senci.


Ne spada med super obstojne laka – 2 do 3 dni bo pa zdržal … z nadlakom seveda.
Cena na Cherryculture.com znaša 2 USD + poštnina.
You have to try it – it’s one of the prettiest red polishes I’ve seen. :nails:
:wub: This is such a gorgeous color. I own it but haven’t used it yet. I have so many untrieds. My polish collection has gone thru the roof from seeing all the gorgeous nail photos. Looks beautiful on you.
woow, beautiful colours :wub:
i couldn’t choose one of them :biggrin:
Zame je ognjena rdeča taka, ki ima vsaj malo oranžkastega podtona … takšne barve kot plamen. :biggrin:
Eh – namesto kavice po lakec in problem je rešen. :silly:
tole je zame prava ognjena edeca, krasen lakec, mislim da bo kmalu v moji kolekciji….
Hvala da si delila tega lepotca z nami…. Ceprav bo tale post bolj ko ne skodljiv za nase denarnice ;)
to je zame perfektna rdeca barva (laka)