V juliju so pri Catrice na ogled postavili Limited Edition Haute Couleur. Uf, poletne, živahne in vroče barve, ki so šle za med.

Prvi v vrsti je 01 Jewelled White, polno prekrivna perla barva. Zanj sem bila v resnih dvomih, ali ga rabim ali ne. No, “rabim” ga ravno ne, ampak… Kaj menite?

Pri vijoličnih lakih nikoli ne dvomim: kupiti ali ne kupiti. Catrice 02 Luxe Style mi je bil takoj všeč. No, malo manj mi je bil všeč nanos. Lak je krem in zdel se mi je precej gost.
Sicer pa leeeep…

Moder. Catrice 03 Precious Turquoise. Na hitro se takoj spomnim na Gosh, Ocean. Ne vem, moram še preveriti. Ta je bil prvi na vrsti za NOTD :D

Dejansko potegne malo na zeleno, ni moder, kot se vidi na sliki, ampak že po imenu sodeč, turkizen.
Še zadnji od omenjene LE je Catrice 04 Dramatic Pink. Je komentar sploh potreben?
Presodite same.

Tale metulj je bil na moč radoveden, tako da si zasluži svoje mesto.

In po dolgem deževnem obdobju, nam je vreme naklonjeno za fotografiranje. Takole sem neko pozno popoldne ujela mavrico, lakov se v oblačnem dnevu ne da pokazati v vsej svoji lepoti.
Those are really pretty colors. Can’t wait to see them swatched. We never “need” polish but we just have to have it. Makes us happy doesn’t it? What a beautiful butterfly. I’ve never seen one that color. Thanks for the rainbow picture. Hope you have lots of luck from seeing it.
ta prvi mi je full lep.. waaaa
Uhhh, roziiiiii :wub: :wub:
Nati – frost finish je, čeprav je čudovit lakec. :wub:
Sem dobila vse razen rozija … pa tudi tega bi si še želela. :blush:
vsi so lepi – tudi beli, čeprav mi ta finiš ni všeč, ker je malo progast. Js sem v Avstriji na stojalu viddela le že rozija, pa me tam ni prepričal. Na Parokeets nohtkih so pa itak vedno vsi lakci čudoviti :nails:
Zadnji lak je čisto :w00t: rahlo me spominja na Essence VIP appeal
Oh, te sem pa videla na Hrvaškem in me niso prepričali. Niti v živo, niti na teh slikicah. Se mi zdi, da so malo preveč… Povprečni. Da podobne že imam. Razen morda belega, ki pa mi je še najmanj všeč…
Čeprav zadnji morda malo izstopa in mu delam krivico, ta je pa vseeno lep! :silly:
Morda je najbolj povprečen vijoličen lak.
Meni je najbolj pri srcu zadnji, že bolj ciklam kot pink, popolna poletna barva. :stars:
Na vseh fotografijah sta po dva nanosa.
Metuljček je bil res zanimiv. Ves čas je bil z mano, nikamor se mu ni mudilo. Niti ga ni odgnalo, ko sem ga postavljala v različne položaje, da bi bil videti najlepši.
Kako lepi lakci :wub:
zacuda mi je najbolj vsec sam bel lak..turkizen pa je tud lusn :)
Vsak mi je po svoje všeč, še rozika mi ni slaba. :silly:
Metulj je pa naravnost čudovit. :wub:
Uf, samo lepotci. Nikakor se ne morem odločiti, kateri zmaga. Najbolj izstopa bel, ki ga vsekakor potrebuješ, ker trendi kažejo, da so beli odtenki hudo “in” :wink: Kaj pa vem… jaz temu trendu še nisem podlegla… sem še v fazi prepričevanja sebe: “Daj beli priložnost…” :whistle:
Metulj pa :wub: Z belim lakov sta kot ustvarjena drug za drugega… :biggrin:
Zadnji lak vsekakor zmaga. :wub: :wub: :wub: Škoda, da ga ni bilo na stojalu, ko sem kupovala lake v Avstriji. :ermm: