anchek me je pred kratkim spomnila, da sem popolnoma pozabila na ta čudovit neon moder odtenek s srebrnimi kvadratastimi bleščicami. Da ne bi spet pozabila nanj, sem ga ob prvi priliki nanesla na svoje nohte. Čudovit je! Ravno prav neon-živahen, a ne preveč kričeč. Bleščice ga naredijo samo še dodatno zanimivega.
Torej China Glaze – Blue Sparrow…
Fotografije niso čisto realne. Pod “normalno” osvetlitvijo je lak nekoliko temnejši in ne žari tako zelo, kot na mojih fotografijah.
Na fotografijah sta dve plasti. Po konsistenci je med bolj tekočimi in se je treba malo navaditi nanj. Posuši se v mat in hrapav finiš, zato je nadlak skoraj obvezen.
Tekom dneva se mi je porodila ideja, da ga lahko malo predelala. Lotila sem se “sponge” gradientne manikure s S-he – 375 in Golden Rose – 324.
Rezultat mi je všeč, a na fotografijah žal ni tako opazen kot v živo.

Da bosta brat in sestra iz Ink kolekcije na kupu, bom še enkrat prilepila neon vijoličen odtenek Flying Dragon.
Več o njem si lahko preberete TUKAJ.
Oba sta zelo lepa in noben od njiju me ni razočaral. Kako pa se vam zdita?
:cool: Blue Sparrow and Flying Dragon are such exciting looking polishes. I love both of them. Sadly I haven’t worn either but their waiting for me. I also love the gradient you did. That’s really pretty.
Oh tale plava pa je prečudovita! Pa tale vijolična :w00t:
Zelo lep moder lakec. :nails:
Hvala vsem! :rose:
Matejcka, sploh ne vem, ali sta res preživa. Na mojih slikah zgledata ful živa, a nista marker-živa-neona. Prav nosljiva neona sta. Vsaj v mojih očeh. :silly:
Amarena, hvala! Sponge pa na slikah bolj hecno zgleda. V živo je lepši. Vsaj tako se mi zdi. :think: :biggrin: Bo pa tale sponge počasi dal prostor kateremu drugemu lepotcu. :nails:
waw…zelo lepa odtenka in prav tako lepa sponge manikura.
Meni se zdita krasna!
Čeprav bi bila zame verjetno preveč živa… :silly:
Ooo moder je cudovit in vijolicast tudi prav nic ne zaostaja za njim…