Kakor hitro sem v živo zagledala nova zelena laka za nohte znamke Avon, sem vedela, da bosta perfektna za Ombre manikuro, katero sem želela preizkusiti že dalj časa. Zavihala sem rokave in začela mešati odtenke … enega za drugim. Tole je nastalo.



Začela sem s svetlejšim odtenkom Peppermint Leaf in ga nanesla na mezinčka v enem sloju. Nato pa sem začela mešati … in dodajala kapljico po kapljico temnejšega odtenka z imenom Green With Envy odtenku Peppermint Leaf, dokler z namešanim odtenkom nisem bila zadovoljna.
S končnim rezultatom sem bila kar zadovoljna. Žal pa se je manikura kar hitro okrušila. Prehitro, kar me vsekakor ni razveselilo.
Ali ste že preizkusili Ombre manikuro?
Maestra, imaš tudi Avonovega Olive Green? Se ti laki še dajo sploh dobiti preko avonovega kataloga ali jih menjajo?
Pogledala on-line katalog in sta ta dva odtenka še noter. :yes: Olive green nimam (v katalogu ga zdaj ne najdem) in tudi nisem prepričana, da je lak s tem imenom pri nas sploh bil na voljo. :undecided: :yes:
Šment! Sem bila prepričana, da ga imaš in sem te hotela razveseliti z novico da je 100% dupe od RBL Orbis Non Sufficit. A ma genau dupe! Sem našla včeraj po naključju prispevek. :) Čeprav mi MUF 123 čist zadošča, ampak vseeno. :yes:
Joj, hvala, ker misliš name! :rose:
Lepoo :hmm: Škoda da se je hitro okrušilo, sploh ker za kaj takega porabiš kr dosti časa
.-= Lyra´s last post … Nubar- Raspberry Truffle =-.
V bistvu je šlo zelo hitro. :yes: Tudi sama sem mislila, da bo dolgo trajalo, a sem bila zelo hitro gotova. Res. In še na vseh nohtih je le ena plast. :wink:
.-= Maestra´s last post … Back from Paris … =-.
:happy: Love this manicure! I haven’t used an Avon polish in years. They always chipped fast on me. I’ve never tried this type of manicure. I love how it looks. Especially with my favorite shade of nail polish.
Nice! :bow:
Lovely!!
Maestra, super izgleda! :nails:
Moram pa reči, da mi ti vmesni odtenki izgledajo dosti bolje kot pa osnovni barvi
Pa moram se kar strinjati s teboj. Vmesni odtenki so prav lepo prišli. :yes:
.-= Maestra´s last post … Back from Paris … =-.
Hi there!
I received your stuff! Check out!
Thank u again! :rose:
Kisses
I’m happy that you finally received my package!!! Yay! :party:
.-= Maestra´s last post … Back from Paris … =-.
Oooo, kako zakon izpade!! Super! Nisem še preizkusila ombre manikuro, niti me ne mika kaj dosti zaradi mešanja lakov, za kar sem mičkeno lena. :blush: Ampak tvoja kombinacija je res super, zamikala sta me oba Avončka, kljub neobstojnosti. Škoda, da se je prehitro odkrušil.
Your ombre manicure is gorgeous. I really want to try it but I can not still find time for this. And I love the two greens that you use. Nice job. :wave:
That looks gorgeous. I have never heard of an ombre manicure until now. I will def try it :D
Such a shame that the polishes chipped so fast :(
Čudovito, čisto moje barve :wub:
ne volim zelenu inace ali ove nijanse stvarno fantasticno izgledaju :thumb:
no, i have not try, but I definetly will :-)
That’s so gorgeous! I’ll have to try it sooner or later. <3
Sicer ombre manikure še nisem preizkusila, ampak tale je res čudovita :rose: . Se bom morala malo poigrati z lakci :nails: . Barve so naravnost fantastični :yes: , škoda da se je hitro okrušila.