Verjetno ni potrebno poudariti, da so Sweetscents pigmentki moja najljubša mineralna senčila.
Skupaj s senčili je prispelo tudi nekaj testerjev za Parokeetke. Mislim, da se otroci manj razveselijo nove igrače, kot jaz Sweetscents testerjev. Takoj jih moram sprobat, si zapisat katere so must have … :D
Danes imam za vas swatche šestih odtenkov, ki so bolj ali manj primerni za vsakodnevno ličenje:
- Cream: zelo svetla senčka, ki rahlo potegne na bež-zlato stran;
- Butterfly: spada v družino “prelivajočih” se senčk, vendar je na meni večino časa svetlo lila barve;
- Warmth Glow: ima “kremast” finiš, ki ga naravnost obožujem. Nanos je poezija, zlato-bež barva pa idealna za bolj nevpadljiv make-up;
- Warmed Bronze: nosljiva bronasta senčka, ki ima nekaj šimra, a ta ni moteč;
- Taupe: sivo rjav odtenek, ki se ga da lepo uporabiti za poglobitev gube ter liner pri bolj naravnem looku;
- Midnight Blue: krasen odtenek modre, ki pa ima kar nekaj srebrnega šimra (ki ne paše ravno v ta izbor, a recimo, da zna lepo poživiti MU ).
Swatchi so narejeni čez bazo.
V senci pri minusu … z nepogrešljivo kurjo poltjo. :D

V lightboxu:

Maestra je prijazno prispevala make-u, pri katerem je uporabila izmed predstavljenih senčil Warmed Bronze in Cream.
Naslednjič imam za vas “močnejše” barve, Maestra pa udaren make-up.


Od tehle sta mi Warmed Bronze in Taupe všeč, s tem da me Taupe rahlo spominja na Essence Smokey Eyes rjavi set. Sicer pa ja, Parokeetke ste me zelo uspešno zasvojile z mineralnimi senčkami, naši prodajalci bi se vam morali zahvaliti. :wink: No, jaz se vam vsekakor, ker so fantasične! :thumb: Maestrin MU pa je nepotrebno komentirati, ker je 100% perfekcija, kot vedno. :hmm:
Thank you ladies! :rose:
Hvala vsem za pohvale glede MUja! :rose:
Midnight Blue looks gorgeous! :)
ovaj ti look super stoji :thumb:
radujem se swatchu modrog :hmm:
:wub: taupe in bronze
Gorgeous colors! Love the Taupe :)
uvijek se zaljubim u maestrine one, divne su!
Nijanse su predivne, bilo bi divno osvojiti ih!
****oke****
Hvala! :rose:
Prekrasne oči .. :drop:
it looks gorgeous on your eyes!!
Nice make up :)
I love taupe..