Pa mi je le uspelo narediti swatche China Glaze Crackle Glaze kolekcije.
Poglejmo si najprej še enkrat vseh 6 crack lepotcev v kolekciji:
Že dva dneva se igračkam s Crackle Glaze laki, tako da imam za vas kar nekaj predlogov. :D
Za začetek sem nanesla China Glaze Crackle Glaze odtenke čez Anchors Away lakce. Nanos je bil neproblematičen in vsi crackle lakci so lepo razpokali.

Essence I Love Berlin TE sem prikladno že imela na nail wheelu, tako da sem tudi čez te odtenke nanesla China Glaze Crackle Glaze lake.

Sledil je najtežji del … kako izbrati bazne lake za posamezne swatche – prevelika zbirka je včasih bolj problematična kot premajhna. Nekajkrat sem kiksnila (suede lakov ne priporočam za uporabo pod Crackle Glazi), šele na polovici sem ugotovila, da crackli veliko lepše razpokajo, če je lak popolnoma suh (moja napaka, ker nisem bolj natančno prebrala navodil) in uporabim nadlak …
Bi ali ne bi … vzela Lightning Bolt namreč. Snežno bel crack se mi je zdel tako dolgočasen … potem pa je postal moj skoraj najljubši crackle lakec. :D Že v kombinaciji z I’m A Berliner mi je bil zelo všeč, tako da sem se odločila za še eno bolj svežo kombinacijo – Orange Marmalade + Lightning Bolt. Na fotografiji se ne vidi prekrasno bleščanje Orange Marmelade pod belim crackle lakom, zato sem dodala detajl, kjer se to lepše vidi.

Naslednji lak (tukaj mi še ni potegnilo, da je nadlak obvezna oprema) je bil Nfu-Oh 66. Crushed Candy je zelo slabo razpokal čez holografski odtenek, zato sem samo na hitro naredila test ali je kaj boljše, če uporabim nadlak … in rezultat je bil veliko lepši (detajl). Barva? Crushed Candy je zanimiva mešanica pastelno zelene barve z močnim modrim podtonom.

Fault Line sem nanesla čez Bipa Nail Quickie Petrol odtenek. Tole je ena mojih najljubših kombinacij. Tudi tukaj nisem uporabila nadlaka čez bazni lak, tako da razpoke niso bile tako lepe kot bi lahko bile.

Alessandro Cheeky Devil je imel manjšo nezgodo še preden sem mu dodala Broken Hearted, tako da je manikura rahlo “zmečkana”. Pri Broken Hearted me je zmotilo, da se občasno rahlo razbarva in postane skoraj vijoličen (glej kombinacijo z Berlin Story).

Za spremljevalca k sivemu Cracked Concrete crack laku sem izbrala p2 Being In Heaven.

Black Mesh mi je bil še najmanj zanimiv glede na to, da imam že Alessandro Crash Coat. Za bazo sem uporabila Magnetic Radiant Red holo lakec.

V splošnem me je motilo, da sem morala res zelo paziti, da sem nanesla zelo zelo tanko plast, če ne laki enostavno niso lepo razpokali … pri malo debelejši plasti pa se razpoke sploh niso prikazale. Alessando Crash Coat me je malo razvadil – če nanesem pretanko (tam je težko nanesti debelejšo plast) plast pač dodam še eno in lak spet razpoka, pri China Glaze Crackle Glaze to ne gre.
Prepričana sem bila, da bom crackle lake težje nanesla na nail wheel kot na moje nohte, vendar je bilo ravno obratno. Na nail wheelu je bil lak popolnoma suh, čez pa sem dala tudi nadlak, tako da so swatchi veliko bolj uspeli na nail wheelu.
Cena za posamezni lak je 8 EUR (14ml).
Vam je katera izmed predstavljenih kombinacij všeč?
Love CG Broken Hearted.. gorgeous color!
plz tell me who to buy these paints
:nails:
My favourite one is actually your fault line combo :)
Same super kombinacije! :wub: Hočem vse!!! :angel:
The ones with cracked concrete look amazing!
krasno :stars:
ja bi ljubicasti i rozi najradije :wub: a dobro i crni je klasika, najbolja kombinacija mi je broken hearted preko cheeky devila :happy:
j’ai testé chez Pupa mais le choix des couleurs est très limité et 12€ ……
là c’est de la boulette le choix !!!!
Pupa’s crack polishes have been my lemming for a while now, but they never came to our country. :hmm:
Gorgeous crackles, I like the purple one!
I definitively is pretty. :yes:
belo-zelena kombinacija mi je najljubša :wub: :wub: ali pa sea spray+roza :stars:
krasni swatchi,res…
Belo zelena je tudi meni zelo pri srcu … ravno prava za pomlad, ki prihaja. :nails:
Belo-zelena tudi meni zmaga!
Ajme meni ja ne znaš šta mi je ljepše.. sve je divno. :yes: :drop:
Znači trebaš sve lakove. :biggrin:
Fajn prispevek! In lepo, da si nam postregla s toliko različnimi kombinacijami. Čudovita mi je predzadnja kombinacija. Takoj za njo mi je živa belo-zelena kombinacija. Prav tako mi je zelo všeč pink-siva kombinacija (oba načina). Še najmanj mi je všeč belo-rdeče/oranžna kombinacija. In tudi tvoja najljubša mi ni preveč posrečena. :blush: Vidim (in že vem), da imava zelo različne okuse. Hvala, da si mi olajšala, katere kombinacije ne izbrati. :biggrin:
He, he, he – res ni presenečenje, da sta najina izbora zelo različna. :biggrin:
Gledam in ne morem verjeti svojim očem… :stars: :drop:
Must have! :wub:
Niti enega ne morem favorizirati, ker so mi čisto vsi po vrsti in vsak po svoje prelepi! Gejba, hvala za super predstavitev, ki mi bo sicer otežila odločitev o nakupu, a vseeno… :biggrin:
Hvala. :rose:
Naj ti pomagam – črnega že imaš, beli bo tudi pri Essence, ostali so pa must have. :silly: