Kot ste verjetno že uganile, imam zelo rada p2 lake za nohte. Pri nas se jih na žalost ne dobi, vendar pa mi prijatelji vsake toliko prinesejo kakšnega iz Nemčije, tako da moja zbirka počasi rase.
Vse p2 lake sem zbrala skupaj, ker sem že nujno morala posodobiti seznam. Pri tem se mi je utrnila ideja, da bi vam lahko pokazala mojo zbirko. Glede na to, da verjetno nikoli ne bom uspela vseh poswatchati, lahko vidite vsaj kako izgleda barva v steklenički. Nekaj lakov, ki pa smo jih že swatchale, pa najdete v naši p2 galeriji.
Tudi pri p2 se pojavlja problem staro ime/nov odtenek. Vendar so pri njih za razliko od Essence/Catrice dosledni pri uporabi številk … tako ima npr. stari Glamour številko 010, novi Glamour pa številko 680. Recikliranje imen mi ni ravno pri srcu, vendar če že morajo to narediti, potem preferiram p2 način.


Stranski laki vidni na drugi fotografiji so: Silver Blast, Golden Rush in Scandal.
Še katera, ki takoj zamenja s-he za p2?

I only got one, it was a present, an i love it!!! Is there a way to order online?
I don’t think there is. :think:
Kar nekaj jih imam na WL, v lasti pa zaenkrat samo enega. Počasi pa bo. :) Tvoja zbirka pa je res več kot odlična! Mislim da imaš vse z moje WL. :yes: BTW, si potem dobila Alessandrove magnetice? Jaz sem nad oranžkom-ki-to-ni najbolj razočarana. Bež je, ne pa oranžen. Ampak po eni strani mi je kar odleglo, bala sem se, da bom hotela kupit tri odtenke, res so dragi. Enega sem potem pohopsala, enega pa ni bilo več na polički, tako da sumim, da je tisti bil najlepši, bom šla še v Limonija povohljat. :yes: Hvala ti, da si sploh opozorila nanje zdaj že nekaj tednov nazaj, sicer bi jih spet preskočila, kot sem novoletne. :rose:
Oranžen je očitno doživel metamorfozo … v nek pink/bež odtenek. :biggrin:
Sem pod Spacey Grey post napisala kako uspešna sem bila pri nakupu: http://www.parokeets.com/en/2011/06/alessandro-go-magic-twist-spacey-grey/comment-page-2/#comment-71140 :zip:
I also LOVE p2 nail polishes but unfortunately they’re not available in the UK. My favorite is Unforgettable, I love the teal tone and the application is always super easy!
And what a great collection you have, they’re all beautiful!
xoxo
They really should spread to other countries … we would buy polishes quicker than they could fill stands. :biggrin:
Takoj menjam – sploh ni primerjave. (Artful, Passion, Gigantic :wub: )
So pretty! Like a rainbow!
My favourite one is ‘Dangerous’. I also know my sister’s favourites: they’re ‘Elegant’ and ‘Stormy’.
Oh my god! Pridem pokradit :w00t:
wow, zavidna kolekcija :stars:
I bought several P2 polishes in Germany. They are beautiful. However, in my opinion they are a bit too watery. But the colors are fine.
Jaaaaa, menjam takoj!! :hmm:
Jaz tudi. :silly:
Drool drool
My keyboard will be wet after I finish with looking at these photos…
I want them all… :nailpolishhamster:
I want more of these lovelies too. :nails:
I love P2 Gorgeous!
It is very pretty – especially for the foil finish. :yes:
I like your blog. I visit ist again.
Greetings from germany.
Ari
ari-sunshine.blogspot.com