Nekaj časa nazaj me je Malin, ena od naših slovenskih bralk, vprašala, ali je zelena ena mojih najljubših barv. Hmm, obožujem in nosim skoraj vse barve. Imam pa svoja obdobja in zelena je trenutno verjetno res ena od mojih najljubših. Malin je komentirala, da bi make up v vijoličnih tonih moje zelene oči bolj poudaril. Kaj naj rečem? Morda ima prav, a se trenutno nikakor ne morem prepričati, da bi nosila vijolično. Enostavno ne gre. Da ne boste mislili, zelene ne nosim non-stop. Sploh ne! Izgleda, da mi po nekem čudežu uspeva sem objavljati veliko zelenih make up look-ov. :D In veste kaj? Danes imam za vas še dva. V mojo obrambo, ta dva make up-a (oziroma fotografije) sta stara že več kot en mesec. Nekako še ni bilo časa ju objaviti, kar pa žal pomeni, da se ne spomnim, katere izdelke sem uporabila.
Prvi je umiljen zelen make up s svetlo zlato-zeleno in malenkost rjave. Posebnost tega make up-a so umetne trepalnice. Gre za iste trepalnice, o katerih sem pisala v svojem prejšnjem prispevku (Eldora C107 trepalnice). Ali ne izgledajo lepo?



Na nohtih nosim OPI – The It Color – na fotografijah zgoraj.
Spomnim se, da sem za naslednji make-up uporabila Inglot senčila.

Senčila so iz Inglot palete, ki sem jo kupila v NYC.

Kaj menite? Preveč zelene? :D
*Umetne trepalnice Eldora sem dobila v oceno.
tole inglot platko bi pa jaz imela :)
Thanks for all the lovely comments! :rose:
I agree, there’s no such thing as too much green. :biggrin:
beautiful looks, i really love greens on the eye <3
Woooow, drugi make-up je božanski…si kot neka egipčanska kraljica. Manikura je nora in prstan <3
Prvi look je lep, drugi pa nor. :stars:
I love both looks! Green is my favourite colour :D
Se strinjam z Ulmiel, da preveč zelene ne obstaja! :) super makeupa! :)
Preveč zelene ne obstaja! Super MU-ja. :) Sem tudi jaz mislila, da je tvoja najljubša barva zelena, ker se tudi meni zdi, da večinoma zelen make up kažeš na blogu. :) Je pa res da imaš zelene oči, tako da se mi zdi smiselna kombinacija. Jaz pa obožujem vijolične senčke. :wub:
The second look is totally me :) It’s perfect on you too!
ove ti boje fantastično komplementiraju oči :stars:
a paleta sama predobro izgleda, jaaaaaako mi se sviđa :thumb:
i love the second one :D
Ne nikakor ni preveč zelene. Super MU-jota :w00t: :haha: :haha: in manikuri. Kot ponavadi vse izgleda odlično!!!!!
Zeleno,oh kako te ljubim zeleno!
Jaz ljubim zelene MU-je. Ne nosim jih vedno, jih pa nosim velikokrat. Oba sta mi zelo všeč. :thumb:
In manikura pri drugem MU-ju je prekrasna. :wub: .