Pink Challenge: manikura št. 02 by Gejba

Pink Challenge je zame enkratna priložnost, da uporabim tehnike, ki sem jih zanemarila, naredim manikure, ki jih drugače zaradi tega ali onega razloga ne bi …

Ena izmed stvari nad katero nisem navdušena je “štempljanje” čez šimrasto/bleščičasto bazo. Iz neznanega razloga preferiram kovinske vzorce čez krem osnovo. Drugi tip manikur, ki se skoraj nikoli ne znajde na mojih nohtih, so romantične manikure. Današnja kombinacija spada v obe kategoriji. :D

Izdelki, ki sem jih uporabila za manikuro št. 02: Essence Love This City, Inglot 205, Manhattan Pro Mat Top Coat, Essence Stamp Me! White and H7 fauxnad image plate.

Essence I Love This City, Inglot 205, H7 + Essence Stamp Me White, Manhattan Pro Mat pink challenge products
Essence Love This City, Inglot 205, H7 + Essence Stamp Me White, Manhattan Pro Mat

Začela sem z Essence Love This City kot baznim lakov, nato pa sem čez nanesla eno plast Inglot 205 laka s krpicami. Za piko na i sem dodala v nasprotne kote še rožice z H7 šablone + Stamp me! White lak. Končni efekt rahlo spominja na čipkasti saten … kar pa nisem ravno uspešno ujela na fotografiji.

Essence I Love This City, Inglot 205, H7 + Essence Stamp Me White - pink challenge GEJBA
Essence Love This City, Inglot 205, H7 + Essence Stamp Me White

Lesk mi ni bil najbolj všeč, zato sem manikuro zmatirala z Manhattan Pro Mat nadlakom.

Essence I Love This City, Inglot 205, H7 + Essence Stamp Me White, Manhattan Pro Mat - pink challenge GEJBA
Essence Love This City, Inglot 205, H7 + Essence Stamp Me White, Manhattan Pro Mat

Na koncu mi matirana verzija ni bila bolj všeč kot originalna izvedba. Ja – me je kar težko zadovoljiti.

Katera verzija je vam bolj všeč – prva ali druga … ali pa nobena? :D

Mastnokožka, ki ji že zrak maši pore na zelo občutljivi koži ... le kako ne bi pristala pri raziskovanju izdelkov za nego kože? TUKAJ pa vas čaka cel roman o meni, da lažje vidite ali so moje ocene uporabne ali ne. Če iščete moje popuste/kode ali pa trenutno top poste, bo tole prava povezava.

24 thoughts on “Pink Challenge: manikura št. 02 by Gejba”

  1. Všeč mi je prva verzija. Zmatirana zgleda nekako… ubito.
    Ampak vse pohvale ne kombinacijo roza-zlate – božanska je :party:

    Reply
  2. Najprej sploh nisem opazila belih zvezdic in po nekaj minut strmljenja sem jih le opazila, menim da bi bilo lepše brez njih, ampak ker niso preveč opazne izgleda uredu :thumb:

    Reply
  3. A nice combo!
    I’m not sure if I like the white stamping … It just sits on the nails … it doesn’t blend with the whole image. Maybe that was exactly what you wanted and that’s totally fine. :thumb:
    On the photos I don’t see a big difference between the matte and shine version, that’s why I can’t really decide which one do I prefer.
    Good job Gejba! :thumb:

    Reply

Leave a Comment