Danes sem tako zaspana, da mi je še najenostavnejša konadikura povzročala težave. Glede na to, da je edina misel, ki se mi podi po glavi postelja, postelja, postelja … je bilo tole najboljše kar sem lahko naredila. :P
Imate moje dovoljenje, da sovražite tole “stvaritev” … jaz jo tudi. :D Škoda, da nisem našla Swarovsi kamenčkov, da bi jo vsaj malo poživila.
Uporabila sem: Essence Love This City, Essence Bonnie, XL B, Viva La Nails stones.
Meni je pa všeč tale pink-modra kombinacija samo jaz bi spustila kristalčke :wink:
meni je ovo sasvim pristojna manikurica :thumb:
Meni je pa čisto srčkano … edino kristalčke bi spustila. :)
Love Love Love! :wub: :stars:
Ja pa iiiiiii :sigh: Sploh ni slabo, ampak je zelo lepo :love:
Hey, don’t hate it! The design is very pretty!
Wow pink with blue looks beautiful <3 Very pretty!!!! :yes:
I dont hate it, i like! And I want to learn more about these XL stamping plates :) :wave: