Ker sem rahlo zmešana in želim na vsak način še danes objaviti post, se bo le ta še nekajkrat dopolnil ta teden. Nekako ni niti teoretično možno, da naredim vse potrebno v manj kot uri, ki mi je preostala preden hčerkica in njena pravljica zavladata gospodinjstvu.
Twillight trilogija se je mogoče končala, vendar Essence očitno nadaljuje serijo mračnih in romantičnih decembrskih omejenih izdaj. Čisto iskreno priznam, da sem se na prvi pogled zaljubila v Dark Romance kolekcijo. Iz neznanih razlogov, se DM očitno ni odločil za Dark Romance, tako da je bil pravi podvig dobiti vse želeno. DM – kako ne veste, da me računamo na vas?

V kolekciji so štirje laki za nohte – vsak z različnim finišem … v teoriji. Zame osebno suede oz. semiš finiš nujno potrebuje matiran šimer, da ga klasificiramo kot takšnega – Moonless Night je pa mat krem lak. A vseeno – lak je kljub temu lep.
Zvezda Essence Dark Romance LE je za večino nas freakic The Sand = Gothic Gold. Kar je najbolj zanimivo – nisem ljubiteljica niti hrapavčkov niti zlate barve, a sem se čisto zatrapala v tale lak. :D Na srečo me tudi v realnosti ni pustil na cedilu in se počuti zelo domače na mojih nohtih. Edini minus je počasnejše sušenje, vendar je to očitno skupna točka Essence lakov s sand/peščenim finišem. Za res lep izgled sta potrebni dve plasti. Nadlak v tej kolekciji ni imel veliko dela … vsaj pri “posebnih” finiših ne.

Essence Red Romance je temen, mat, rdeč … seveda sva se takoj odlično razumela. :D Zame je imela tale lak najboljšo formulo – ravno prav gosto, ki je kar polzela po nohtu. Seveda pa je mat finiš zelo nadležen in ne oprosti nobene napakice … na kar sem jaz popolnoma pozabila.

Kvazi “The Suede” je v resnici bolj mat, kot sem že omenila. Vseeno pa je Moonless Night krasne sivo modre barve, tako da mu tokrat oprostim napačno poimenovanje.

Od zadnjega odtenka sem pričakovala več – vsaj večje koščke šimra/bleščic. Barva je res lepa modrikasto vijolična, a jaz bi pač še malo blinga. Seveda je govora o Dark Night Starlight. Tudi nanos je bil za moj okus malo preveč prosojen, vendar pa glede na to, da sta dve plasti zadostovali za popolno prekrivnost … mu odpustim to mini napakico. 2 plati + nadlak

Nanos lakov in Painted love swatch šminke ter rdečila:
Sorry, my paste didn’t work well :D Dark Night Starlight nail polish
Catrice eye palette :)
Mah, nekako me odtenki niso prepričali, si moram pa še ogledati odtenke šmink in potem hitro na lov če je še kaj ostalo :wink:
Super nagrada, pa kr vsi lakci in šminka in topper… Upam da zmagam XD
Vsi lakci so ubistvu TOP! :D
That dark red one is beautiful indeed!
The more nail polish the better! :D
Nailpolish!!!!!
Definitivno si želim izbrskati Glam Rock trend edition.
Letos sem si zaželela Naked 3 paletko, upam da bo kaj :D
Tudi jaz si že dolgo časa želim Naked paletko. 1, 2, ali 3.. ni važno. :)
That’s an easy question, I want Naked 3 palette! I adore Naked and use it almost every time I put eye make up on. Naked 3 has so many pinkish neutrals which are my fav ones so I definitely need it :D
A dark green nail polish Jelly want catrice Hugo moss
Love that purple polish.
Well, Naked 3 is almost impossible to get here where I am, so I’d love to get my hands on Pupa Princess collection
Nail polish. A dark green, hunter green maybe. Evergreen.
I would be a very happy girl with the Naked 3! :yes:
For Christmas I’d love to have the entire Essence stand =P
Well….. I think everybody knows by now that I have been dreaming of Chanel, So my dream Christmas gift would be a Chanel lipstick or maybe a blush? That, and I’ve been pining after anything from Korres. I did the mistake of purchasing a lip butter, and now I want anything and everything from that brand! :)
Essence Red Romance je naravnost čudovit lak. Drugače pa navijam za temnejši kompletek :whistle:
The Naked 3 Palette!
Thank you for the giveaway xx
I’m wishing the l’oreal bb cream!
Naked 2 Palette from Urban Decay :)
Zelo bi bila vesela kakšne šminke. Trenutno sem v iskanju ene nevtralne in ene temnejše rdeče. :lips: Želela sem nabaviti obe šminki iz Dark Romance kolekcije, a je bilo stojalo v bližnjem Mullerju žal čisto izropano.
A purple nail polish. :)
Anything nail polish! Thanks for the chance!
navijam za temno rdečo šminko v kompletu :)
I’d like receive the Anarchy case Urban Decay *_*
I´m wishing for Naked 3 palette:)
My first Chanel nail polish (I asked about Vertigo, but Taboo and Particuliere are welcome too :) )
nice giveaway, thank you :)
I wish for new lipsticks or nail polishes :)
abfashionlights.blogspot.com
Palettes :) Or any MAC lipstick! :)
Naked 3 bi bila odličan dar :D
I wish for a MAC lupstick!
Joj kaj so lepi! Za Božička si pa želim kakšen lak, in tile bi bli takoo lepi :)
I’d love some new lipsticks :)
I’d love any cosmectics for Christmas (and birthday – 12/26!), but i love polishes and makeup so… ;)
Naked 2 palette! And eventually the two faced chocolate eye shadow palette, but I don’t think it will be out in time! :)
Great giveaway, I love all cosmetics for any gifts!
As for the cosmetic Christmas gifts, I’m a few good makeup brushes short, so that would be my wish, a lip brush, an eyeshadow brush, and an eyeliner brush, since mine got broken!
i’d love to have some new shelves or cabinets to store my polish and makeup stash :D but the new naked 3 palette and new essence or catrice collections would be awesome too!
I got red matte nail polish (and I love it) purple nail polish (I still haven’t tried it) and quattro eyeshadow palette, the one that has dark red eyeshadow in it, and it’s absolutely amazing!
najraje bi imela revlon just bitten kissable balm stain :)
Lake. :)
I`d love to get Givenchy Liv Lipstick! :zip:
I would love to win some powder from mac!
For Christmas I’d like to receive a red lipstick (Mac Russian Red) =)
Najraje bi imela tele lakce, ker jih nisem uspela dobiti. Pa tudi sicer se ne bi branila kakih novih seksi lakcev ali senčk.
I fell in love with Dark Romance nail polishes.
Happy Holidays everyone !!!!!! :w00t:
Red romance :wub: morm hitro tečt v dm predn vse poberejo, če niso že :nervous:
što si želim? hmmmm… ova kolekcija bi bila krasan poklon, ja je uživo nisam uspjela niti vidjeti a kamoli nabaviti :cool:
Sleek Original palette :)
Šele sedaj vidim pogoj, najraje bi dobila Max Factor Whipped Creme puder.
Čudovita nagrada, kar pa se bloga tiče, pa uživam ob branju vaših postov.
So many great palettes are out for the holiday, I think I want the Too Faced Chocolate Bar palette
Meni osebno pa je najljubši Dark Night Starlight :wub: , ampak žal so že vsa stojalca prazna v Mullerjih okoli mene :think:
Ja, Gejba… rub it in… :whistle: :haha: Zlatko mi je toooooook lep… :wub: Modro/vijoličnega pa mam pa me je tud razočaral… še posebej, ker se mi je že isti dan odrušil… res zelo slaba obstojnost…
Itak da si želim lak za nohte… ta zlatko bi bil idealen… :blush:
želim si Sleek palete :)
I want a Graftobian foundation palette!
Elena Rudaya
queen-of-pain @ yandex.com
Najbolj bi si želela kak Nuxe Reve de miel balzam za ustnice, pa kako L’Occitane kremo za roke ;)
Uh, ta kolekcija mi je res zelo všeč! Sem jo iskala kot nora, ampak je nisem našla =(
ja bi najviše željela nuxe contour des yeux prodigieux :)
Mene tudi moti, da DM nima vsej Essence omejenih kolekcij in potem le redko dobim tiste, ki si želim, saj imam Muller oddaljen cca 50km in se mi zdi brezveze samo zaradi enega laka, ki ga mogoče niti ne bom dobila narediti toliko km :unsure:
I wanted Naked 3. I ended up buying it for myself. :D
Sretno puno sudionicama giveawaya krasna je kolekcija, ja sam lakove preskocila jer se suzdrzavam od kupovine njih ali ljubicasti i crveni su mi favoriti iz ove :D
Nail polish!!!! :thumb:
Ene Sleek paletke se ne bi prav nič branila. :)
Definitely nail polish!!
Najraje bi imela kakšne kvalitetne čopiče, saj jih v Sloveniji zelo težko dobiš.
#1 on my wish list right now is Naked 3, and then OCC lip tar mini collection. :)
I’m so waiting for this LE to arrive here…I agree with you about the “not The Suede”, actually I would have preferred a more “satin” finish (or shimmer/suede), and I really really like the blue one :wub:
I’ll keep my fingers crossed, in case I don’t win :whistle: I’ll try to find them in a DM.
BTW to answer the giveaway question…I don’ have a specific “Christmas lemming” this year, actually I just wish I can find the time to wear some of my untrieds :D
The polishes look awesome…i wanted the gold one, but it’s sold out now :(
In Christmas I wish I could receive the new set of Stamping plates by Bundle Monster!
Ja DM, zakaj si ravno to LE spustil -.-
Jaz sem želela tale zlat in rdeč lak ter šminko pa nič več niso imeli v Mullerju na Čopovi :(
Za Božička si pa že celo leto želim Guerlainov parfumček La petite robe noir <3
Za božička si najbolj želim lush kozmetiko <3 Drugače pa se ne bi branila kakšnih vrhunskih ličil kot so Urban Decay in Too faced :)
Jaz si želim, da bi za božička mogoče končno dobila eno od Sleek paletk, ampak ne vem če je kdo ugotovil moj namig :)) Super giveaway, jaz sem si zelo želela ta zlat lak, ampak sem bila prepozna.
Za Božička bi od kozmetičnih izdelkov najraje dobila Catrice All Nudes paletko ali kremo za telo z zimskim vonjem. :)
Najboljše darilo za božička bi bil katerikoli del Happy Holidays LE, ker sem zamudila čisto vse njihove izdelke, čeprav sem se na promo fotkah zagledala v snowflake topperja, zeleni in rdeči duo lakcec in kompletek raznoraznega prazničnega kiča za na nohte :wub: .
Zdaj pa razmišljam v kateri trgovini sem včeraj videla praktično polno Happy Holidays stojalo. :think: LJ – Leclerc – neka mini drogerija – Tjaša something?
Waw,laki so res krasni!Vsi 4,vsak po svoje! :wub: In ker v bljižini ni Mullerja in jih drugače,kot z veliko sreče v tem giveawayu,ne bom dobila…Sodelujem in držim pesti.
Waw,laki so res krasni!Vsi 4,vsak po svoje! :wub: In ker v bljižini ni Mullerja in jih drugače,kot z veliko sreče v tem giveawayu,ne bom dobila…Sodelujem in držim pesti. Si pa sicer za Božička najbolj želim kompletek 8 Kiko sugar mat lakov (Digital emotions osmerček)…