Chloe Love Story je najnovejši član v družini Chloe parfumov. Na tržišče je prišel v septembru. Love Story ni tipičen vonj za hladnejši del leta. Gre za moderen svež cvetličen vonj. Za začetek je poleg sladkega cvetličnega vonja zaznati nekaj grenkobe in kanček ostrine, kar ga naredi svežega. Vonj s časom postane mehek, čisto nič pudrast. Niti malo ni vsiljiv, a je vseeno prisoten in opazen. Primeren je za čisto vsako priložnost. Spremlja te lahko vsak dan v pisarno, na avtobusu ne bo nikogar napadel, pri nakupovanju bo lepo sodeloval, na zmenku bo zapeljeval … v glavnem pravi univerzalec, če mene vprašate. Ne izstopa, a si ga človek vseeno zapomni. Lepo v harmoniji sodeluje z osebo, ki ga nosi.
Na kom si ga predstavljam? Na moderni mladostni ženski s športno elegantnim stilom.
Ste že opazili, da mi je vonj všeč? Ja, mi je. Takoj, ko sem ga prvič povonjala, me je prevzel. In od takrat ga nosim skoraj vsak dan. Steklenička je čisto “chloevska”. Čudovita! Zame, ki obožujem cvetlične vonje, je pisan na kožo. Edino pri obstojnosti rahlo peša. Nikakor se ne more primerjati s fantastično obstojnostjo originala Chloe, je pa vseeno boljši od See By Chloe. Po kakih treh do štirih urah se na moji koži skoraj popolnoma razdiši in vonja se ga samo še čisto ob koži in na oblačilih. Takrat je čas, da ga ponovno nanesem.


Če so vam cvetlični vonji všeč, potem brez skrbi preizkusite Chloe Love Story in mi ob priliki napišite, ali vam je všeč.
Naslednjič pa naredim mini primerjavo med Chloe parfumi, ki so v moji zbirki: See By Chloe, Chloe in Love Story.
Najbolj bi me razveseljil parfum Desire d&g. <3
Razveselila bi se parfuma Marc Jacobc Daisy Dream
Super nagrada! :) Tud jaz obožujem parfume in težko izpostavim enega… skoz jih menjam. Še vedno pa iščem naj popoln pudrast vonj. :)
Super nagrada! :)
Najbolj bi me razveselil Armani Code Femme. :yes:
J’adore Dior ❤
Flower by Kenzo, a se tudi Love story parfuma ne bi branila. Opis zveni super!
Versace – Crystal Noir :D
Dior – Hypnotic Poison :wub:
Na meni pride precej pudrasto in vonj mi je precej všeč za jesen, zimo, pomlad (nikakor poletje). Sama ga na sebi že zelo kmalu ne vonjam več, mi pa drugi neprestano govorijo kako lepo dišim – tako, da očitno obstane.
No, kako bi sele mene razveselilo nekaj novih testerckov. Zadnje case sem popolnoma brez idej, kaksen parfum bi nosila. Mogoce bom celo poskusila s Chloe Love Story!
Kenzo Flower in the air
Moj absolutni favorit je Marc Jacobs – Dot
Mene bi pod smrekico najbolj razveselil moj najljubši Dior Hypnotic Poison. Bom pa povonjala tudi Chloe, ko bom naslednjič v kakšni parfumeriji. Drugače pa super giveaway.
Pod smreko bi pa Diorjevo Dolce vito :)
Super giveaway. :)
Meni so cvetlični vonji blazno všeč. Chloe moram preizkusiti naslednjič, ko bom v kakšni parfumeriji. Drugače pa super giveaway. :)
Uff, nora sem na parfume, tako da težko izberem samo enega.
Ampak verjetno bi se najbolj razveselila parfuma Paco Rabanne Lady Million. <3
Najbolj bi me razveselil parfum Viktor & Rolf – Flowerbomb :)
Sounds like a scent I’d like :perfume: :perfume:
Sem ga nahitro sprobala v Mullerju, saj diši ampak nima pa tisto “nekaj” zaradi česar bi me prepričal v nakup :ermm: Imam pa doma See by Chloe in je na meni dokaj obstojen :yes:
Pod smerkco bi pa najraje videla Guerlain La petite robe noir, samo da si ga bom zaradi cene morala sama skriti pod smrekco, ker se me drugi ne bodo usmilili :w00t: