Eden izmed meni najljubših Catrice izdelkov iz njihove jesenske prenove, je tekoči puder/podlaga Nude Illusion. Ne gre za univerzalno podlago, ker je precej matirajoča, a se mi je uspela prikupiti s posebnim finišem, ki ni tako “mrtev” kot je to dostikrat vidno pri drogerijskih mat podlagah. Če bi podlago pogledali od blizu, bi si mislili da sem nora, ker jo uporabljam. A na srečo me še nobeden ni lovil naokoli s povečevalnim steklom. :D Z neke normalne razdalje mi da ta podlaga zelo spoliran videz in kar ni zanemarljivo pri meni – lepo je videti na fotografijah.
Že pred časom sem prenehala uporabljati večino matirajočih podlag, ker mi enostavno ne dajo videza, ki ga želim. Vendar je Catrice Nude Illusion bil že kar nekajkrat v uporabi zaradi dobre obstojnosti, prekrivnosti, barvne ustreznosti in vseeno ne čisto mat-mat finisha. Prekrivnost je močnejša kot je to meni všeč za dnevno podlago, a jo vsake toliko le potrebujem. Ne gre za maskasto podlago, a meni vseeno da neko srednjo prekrivnost. Kar se tiče nanosa, največkrat posežem po gobicah (beauty blender&co), ker mi bolj pomagajo obdržati svež videz kot čopič ali nanos s prsti.
Barvni izbor ni fantastičen, a vseeno dober za drogerijski razred. Od treh najsvetlejših odtenkov, je samo najsvetlejši (010) primeren zame. Pa še ta oksidira, a ker sem poleti pridelal kar nekaj barve, se zelo dobro ujame z barvo vratu.
030 je očitno temnejši kot 010 in 020. Zame, čisto prevelik preskok. 010 je bolj na bež do nevtralni strani, a pri meni oksidira na temnejšo in malo bolj rumenkasto barvo. 020 je bolj marelično-rozkaste barve, a na meni spet oksidira in potegne na malo bolj oranžno stran.
Formula ni ne pretekoča ne pregosta. Sama nisem imela z njo nikakršnih težav. Všeč mi je, da podlaga ni odišavljena, pa tudi reakcij nisem imela. Obstojsnot je na meni dobra, a je odvisna tudi od tipa baze, ki jo uporabim pod podlago. Silikoni bodo seveda močno podaljšali obstojnost, a tudi brez njih sem imela do 5 ur mir. To štejem kot zelo dober rezultat.
Vsebina se skriva v prozorni steklenički, doziranje je na pumpico.
Če govorimo o tekočih podlagah/pudrih pod 10 EUR, je tole izdelek, ki izstopa. Jaz bom podlago sicer bolj uporabljala spet spomladi in v začetku poletja, ker mat podlage ne gredo dobro z dehidrirano kožo (še vedno nisem našla dobrega vlažilca ). Me je pa rahlo presenetilo, da podlaga ni grdo sedela na izsušenih predelih. Konkurenca je padla na testu, a iz neznanega razloga s Catrice Nude Illusion nisem imela takih težav. Zanimivo.
Cena: 7,7 EUR za 30ml




Essence gel liner
I would love to see the Essence Mattifying Compact Powder #07 return again! So, so miss it!
Catrice Matt senčke. Imam doma “Bright” senčke, so super.
Essence transparent matte powder, ali u prahu, ne volim ovaj u kamenu
Essence gel liner in Essence powder mousse…
Mogoče tele Effect eyeshadows od Essence, ki so super kvalitetne. Sem hotela zadnjič še en odtenek, pa je bil ravno tisti razprodan, zdaj pa se ga ne bo več dalo dobiti. :/ Ampak upamo na enako kvalitetne novosti! :yes:
Spet bi rada videla na policah gel linijo, morda prenovljeno formulo, da ne bi bila lih peel off varianta.
Btw, wow je enih giveawayev na blogu ;). :wub:
Noben izdelek ni bil ravno tak, da bi ga zares strašno pogrešala. Mogoče kak LE izdelek, katerega bi si želela v stalnem sortimentu ampak naj bo!:) Pridejo tudi boljši izdelki :)
Definitely Catrice nail polish! :-) thanks for this lovely giveaway ♥
Essence Get big lashes! mascara (the silver one) :cry:
Essence powder mousse :w00t:
Super bi bilo spet imeti gel tints od Essence, so mi potem postali všeč ko jih ni bilo več za kupit… :S
Essence Lash Mania Mascara was amazing…
Huh, kar nekaj je tistih izdelkov, ki sem jih pogrešila.. Precej jih je iz LE, predvsem laki za nohte :yes: Sicer pa pri Essence pogrešam lip glosse v tubi (bili so z okusi jagode, manga in kokosa mislim da – reklo se jim je glossy lipbalm), podlak Nail art protecting base coat.. Pri Catrice bi pa ponovno rada videla lak za nohte Miss piggy reloaded :wink:
Lash Mania Mascara :yes:
lak 1000 miles away :yes:
Niti ne pogrešam prav posebno kakšnega izdelka, čeprav kupujem kozmetiko Essence, občasno tudi Catrice. Vedno pridejo novi, bolj trendi in boljši izdelki. :wub:
nude nail polish
Nakbolj pogrešam stare Essence minije. Stare stekleničke so mi bile veliko bolj simpatične za skladiščenje kot pa nove :yes:
Pogrešala bom Essence powder mousse :scared:
Catrice paletka :/ bo treba kakšno za rezervo kupit ;)
I liked the old version of Essence Lash Mania Mascara an i would like to be returned.
Mi je žal za marsikateri LE izdelek (Essence in Catrice), ki me je prepričal, če mi ga je le uspelo dobiti. Sem pa ravno videla, da Catrice ukinja tudi Photofinish tekoči puder, škoda :sigh: .
I have really missed Essence powder mousse!
I never used essence before, but I’d like to try!
Catrice Infinite Mat
essence i love extreme pink mascara
has it been discontinued?It’s one of my faves!
Nobenih prav ne pogresam, mi je bilo pa malo skoda, ko nisem pravocasno kupila Matt paletke od Catrice~
Meni se zdi najbolj škoda, da bodo umaknili tudi Icy fairy, ker je res eden lepših nadlakov.
Catrice nail polish- Call me Princess :wub:
the I Love Rock gloss eye pencil!
Catrice Prime and Fine translucent loose powder kod nas nije više u prodaji…. :sigh:
Mislim da mi ne nedostaju ukinjeni Catrice/Essence proizvodi jer si napravim zalihu ili dođu novi, bolji proizvodi. :yes:
Jaz bo pogrešala od Catrice puder Photo finish, ki je mislim, da še v prodaji, vendar ga bodo menda ukinili :/
Nisem bila na nobenega posebej navezana tako da nimam nobene posebne želje :)
Jaz bom pogrešala od Catrice puder Photo finish..sicer je mislim, da zaenkrat še v prodaji, bi ga pa naj ukinili.
Hello et merci; joli concours!!!
the I Love Rock gloss eye pencil!!!!!!!! :ccc:
Jaz ne pogrešam nič, je pa res da sem bolj za Essence kot Catrice. Mogoče pogrešam Essence Mat glosse ki so noro obstojni. Ampak jih imam na zalogi :D
Bi pa z veseljem poizkusila tole podlago v številki 020, mislim da bi mi bila za poletje ravno prav.
Od Catrice ne kupujem prav veliko :( Od essenca pa iz njihove strani (pri nas še ni znižano namreč) mi je zelo žal glede color&go ker so mi super po formuli in čopiču, upam da bodo novi tudi tak dobri. :yes:
Ne pogresam nicesar, se vedno najde zamenjava. :)
Nail polish nude
Od ukinjenih izdelkov ne pogrešam nobenega, če pa je že kakšen tak si pa vedno naredim zalogo. Ponavadi so linije, ki pridejo ven še boljše tako, da sploh ni problema. :yes:
Drugače pa super giveaway. :wave: :wave:
Ubistvu zaenkrat ne pogrešam ničesar, saj so vedno ven dali boljši nadomestek :)
Evoga. Sodelujem v giveawayju.:3 ki je supermimgorede. : :thumb:
spremljam in berem vas itak vedno, izmed ukinjenih prozvodov pa bom najbolj pogrešala Catrice paletko :/ vse njihove palete so top, škoda ker ene ukinejo. :/
Super post.
xoxo :wave:
Odličen post in še boljši giveaway! :)
Zelo pogresam Catrice puder infinite mat. Na sreco imam enega na zalogi,a ne bo zdrzal vecno.
najraje bi spet vidla te Essence Effect senčke, ker so ful lepe ampak bojo očitno vse dali iz prodaje :S
Hey, nude! nail polish
I really liked the peel-off nail polish basecoat. I assume it was discontinued because I can’t find it anywhere anymore.
Catrice in Essence imata zelo dobre izdelke Sicer laki z bleščicami povzročajo težave pri odstranjevanju….Tale puder od Catrice je zelo dober in pogrešam vse izdelke ki se s časoma umaknejo iz prodaje.
We dont have catrice in serbia (eh :( ), so I can comment only about essence products :) I still miss the most gel liners, I really hope they will get it back, it was awesome (still using it and loving it)..There were some of those as part of LE, but not as good as originals :(
The Essence product that I’d love to see returned is the I Love Rock gloss eye pencil, it was super black and so easy to blend!! Thanks for the amazing giveaway, I love Essence and Catrice products!
Meni je žal da gre iz prodaje Catricov debelušček v odtenku Go flamingo go, ker je noro lep za poletni čas – ampak ga imam zdaj na zalogi :)
Meni je tudi žal za Essencov gel liner, ker je bil fantastičen. Zelo obstojen. Pa tudi njihova prva verzija mat lip creamov je bila zanimiva:). Jaz bi še kakšen svetlejši odtenek pri Nude Illusion, čeprav res ni slab puder. Pa tak zanimiv finiš ima:).
Hmm, od starejših produktov ne vem, vem pa da mi je zdaj žal, da odhaja catrice photo finish podlaga, ki sem jo komaj odkrila :( pa tut za essence šminko wear berries in catrice luxury laquires million briliances mi je ful žal … laki so na sploh ful lepi, samo odstranjevanje je šit :( upam, da bodo novi izdelki tut tak dobri :)
Sama bi se najbolj razveselila gel linerjev od Essence, ker jih nikoli nisem uspela preizkusiti. :)
Tudi sama obožujem ta puder od Catrice, ne zamenjam ga.
Super giveaway, mimogrede. :) :thumb: