Čeprav imam rada zimo in vse kar spada zraven, si letos obupno želim malo več sonca in malo bolj toplo vreme. Naveličana sem beline, preplavile so me barve… vse vidim zeleno, roza, lila, rumeno. :D
Sploh se ne čudim, da so pomladne edicije pastelnih barv v hipu predmet poželenja. Pa naj gre za oblačila, ličila, lake za nohte. Hočem barve.
Še belo ozadje fotografij mi je kar naenkrat nevzdržno pusto.
Ste vedele, da smo imeli pred 28. leti nazadnje tako malo sončnih dni? Spet k barvam…
Sin bi bil ponosen name, da lakov ne postavljam monotono pred fotoaparat …

Navdušili so me Essie laki, ne morem si jih nagledati, eden je lepši od drugega.
In še skupinska z Essie Spring Collection, ki vam jo bo predstavila Maestra in ki jo že občudujem na blogih ARS-ovk, LINK.
Šopek, ki je pravkar pokukal na plano, za prijateljico iz sončnih krajev, ki spremlja naš blog.
Veselo zakorakajte pomladi in barvam naproti.





Kje kaj kopujete essijove lakce? :) Zadnjič sem spraševala v Mariborskem Douglasi če imajo, pa so rekli da ne .. :shock:
Pri nas boš najboljšo izbiro dobila v spletni trgovini Čarodejka. :wink:
Rdeče rdeč, lep, ni kaj. :wave:
Ah … nič posebnega … Essie Well Red :biggrin: :wub: :wub:
Izgleda, da smo vsi na istem. :yes:
Kater rdeč lak, Saša? :nails:
Jaaa, sonček, barve … Jaz sem že cel teden z rdečkotom na nohtih, samo da je živo in iskrivo …
Čeprav me tole sonce totalno utruja … imam občutek, kot da moram narediti milijon stvari in izkoristiti to sonce, pa nikakor ne stlačim vsega v en dan … :biggrin:
Nati, imajo, v SN sem ga kupila za 10€. :wink:
Mamy, a ta kompletek Jaguare + mini G2g majo tut v Supernovi?
Jaguare je na moji wl mislim da že ene 2 leti
:rose:
Jag-u-are sem kupila v kompletu skupaj z minijem Good to go.
Jag-u-are je po novem na wl. :wub: :party:
Jag-u-are. :love:
Zelo lepe fotke, Mamy. :thumb: