Dobila sem štiri nove Catrice lakce. Hvala, Mamy.
Že nekaj mesecev poželjivo pogledujem po lanskoletni China Glaze Summer Days kolekciji (ki mi lani sploh ni bila všeč ). Eden izmed odtenkov, ki mi je najbolj padel v oči, je tudi Strawberry Fields. Ampak jaz se zelooo težko odločim za lak, kjer je odtrstanjevanje malo bolj težavno. Ko sem v novi Catrice Ultimate Nails kolekciji videla Big Spender Wanted!, se mi je zdel dokaj podobne barve (skupno imata na koncu verjetno le barvo šimra :D ) in odpujsal je k meni.

Barva je definitivno netipična zame – umazano roza osnova z zlatim šimrom. Sumim, da je šimer tisti, ki me je najbolj pritegnil. Enostavno da laku globljo dimenzijo in ga občasno spremeni že v rahlo koralen odtenek.
Nanos sam po sebi ni bil problematičen, sem pa kiksnila s predebelim drugim slojem, ki je povzročil nastanek mehurčkov.


Kaj pravite? Bi ga imela ali ga boste raje preskočile?
It’s on my wishlist already! I just read it’s one of the discontinued ones, or re-released.
Odlična barva, prov taka sladka izgleda. :thumb:
Very pretty. (:
so pretty shade….weeeeeee :wub:
Lak mi je všeč, ampak nohti… saj sem ti že povedala, prelepi! :wink: :rose:
Hvala, Mamy. :rose:
Mene pa ta odtenek niti za pikico ne pritegne. Ne vem, sploh mi ni nič posebnega… nohti so pa itak lepi. <3
:rose:
Ne morem se nagledati slike, pa ne vem če zaradi tvojih super lepih nohtov ali zaradi laka :undecided:
Ziher je lak kriv. :silly: