Včeraj je amusedPolish v odgovoru na prispevek When wish list comes true napisala:
oh- a lovely haul, i wish they’d still sell the holo h&m because I was late for that party and only got the gold one
Malo sem pohitela s prispevkom, izkoristila zelo redke sončne žarke in tukaj je prispevek s holografskimi odtenki H&M lakov.


Prvi je prišel na vrsto H&M – Creme de la Creme. Zlat odtenek, ki se v vsej svoji lepoti pokaže na soncu. Za polno prekrivnost in intenzivnejšo barvo so potrebni trije tanki sloji. Nanos ni težaven, čopič čisto povprečen.



Najbolj me je presenetil H&M – Sinful Senorita. Kakšna popolnost! Za popolno prekrivnost zadostuje samo en nanos! Intenzivna ciklamna barva se preliva v neštetih mavričnih tonih.



Če je Sinful Senorita popolnoma prekriven že pri prvem nanosu, potem lahko rečem, da je glede tega H&M – Mad About You razčaranje. Obvezni so trije sloji: prvi je voden, drugi nekaj povprečno prekrivnega, šele po tretjem sloju se pokaže pravi obraz laka. Gre za modro – siv – vijoličen odtenek.



Kakšni se vam zdijo?
Mene so navdušili. Ne vem, če vse holografske lake odlikuje izredna obstojnost, ali imam samo jaz dobre izkušnje z njimi.
V nadvse lepi steklenički je 11 ml laka, cena v Nemčiji 4,95€. Ne vem, zakaj jih pri nas H&M ne prodaja. Kaj storiti, da bi jih lahko kupovale tudi pri nas? S tem vprašanjem se za danes poslavljam od vas.
Ne še čisto, samo še utrinek današnjega deževnega dne…
Swatchi za ta prispevek so bili posneti v zelo skopo odmerjenem sončnem intervalu. Zakaj fotografirati holote takrat, ko sije sonce kot za stavo, boste videle v Maestrinem prispevku – morda že jutri. Ne spreglejte ga!

Sinful Senorita :wub:
ohhhhhhhhh!!!! HOLOrific!!! :w00t: theres a H&M store here but theres no polish…waaaaaaa!!!
Sinful senorita je prekrasen :thumb: pa tudi Mad about je lep edini ki me ne prepriča je Creme de la creme.
Mad about you, mi kot ene jeans hlače deluje :zip:
Creme de la Creme mi je najbolj padel v oči. Krasen post, Mamy. :bow:
.-= Gejba´s last post … p2 – Stormy (no. 207) =-.
Tudi meni je Creme de la Creme najlepši. :wub:
Vijoličen pa se zelo lepo poda k tvoji polti. :silly:
Great polishes indeed. I was lucky enough to get all four of them. :happy: I’ll show them to you tomorrow (also the silver one). ;)
Mamy, krasen prispevek! Creme de la Creme je zame sigurno največje presenečenje. Krasen je!
.-= Maestra´s last post … French manicure with blue bows =-.
I’m drolling over mad about you…. there was also a silver holo but sadly I only got the creme de la creme (somehow they released the shades one by one here in austria/vienna and not all at once)
Vsi so lepi, ampak najlepši mi je pa Mad About You! :wub:
.-= Tassa´s last post … Zoya Savita + Konad =-.