p2 – Fancy

Očitno sem v modrem obdobju – danes imam namreč spet gor plavčka.

p2 Fancy je krasna temnejša modra, vendar ne črno modra. Gre res za pravi, skoraj metalik, moder odtenek.

Nanos je dokaj enostaven, vendar pa se proge rahlo poznajo, tako da malo previdnosti pri nanosu ne bo odveč. Uporabila sem dve plasti + nadlak.

p2 - Fancy swatch
p2 - Fancy: sonce

Danes je bolj oblačno vreme, tako da je zgornja fotografija posneta na šibkem soncu, spodnja pa v pretežno oblačnem vremenu.

p2 - Fancy swatch
p2 - Fancy: oblačno

Če ste ljubiteljica modrih odtenkov, je p2 Fancy “must have” lak. Je namreč: poceni (1,55 EUR), prečudovite barve, pa še kvaliteta je dobra.

Mastnokožka, ki ji že zrak maši pore na zelo občutljivi koži ... le kako ne bi pristala pri raziskovanju izdelkov za nego kože? TUKAJ pa vas čaka cel roman o meni, da lažje vidite ali so moje ocene uporabne ali ne. Če iščete moje popuste/kode ali pa trenutno top poste, bo tole prava povezava.

19 thoughts on “p2 – Fancy”

  1. Joj Gejba ne mi spet lušte delat. Včeraj sem šla na lov za Alessandro modrim ki si ga predstavila v prejšnjem postu pa ga nisem dobila :unsure: te znamke ki jo zdaj predstavljaš pa sploh ni v Slov – izgleda bom vse lahko občudovala le na tvojih nohtih :ermm: .

    Reply
  2. love the blue on u… whenever I see blue polish Maestra always came into my mind for Shes the only person I know who loves the blue polishes..LOL :yes:

    Reply

Leave a Comment