Očitno sem v modrem obdobju – danes imam namreč spet gor plavčka.
p2 Fancy je krasna temnejša modra, vendar ne črno modra. Gre res za pravi, skoraj metalik, moder odtenek.
Nanos je dokaj enostaven, vendar pa se proge rahlo poznajo, tako da malo previdnosti pri nanosu ne bo odveč. Uporabila sem dve plasti + nadlak.

Danes je bolj oblačno vreme, tako da je zgornja fotografija posneta na šibkem soncu, spodnja pa v pretežno oblačnem vremenu.

Če ste ljubiteljica modrih odtenkov, je p2 Fancy “must have” lak. Je namreč: poceni (1,55 EUR), prečudovite barve, pa še kvaliteta je dobra.
Res škoda, da se jih ne dobi v Slo :bljak: :ermm:
Lepa modra :)
Lepa modra! :wub: Tudi jaz upam, da kdaj dobimo p2 znamko.
.-= Maestra´s last post … Maestra’s summer vacation – day 7 – Part Three Zrce surroundings =-.
waauu res je lepa modra barva;). In upam, da se bo P2 dobil kdaj v sloveniji;) :love:
Jaz tudi. :hmm:
I loooove blue! I have too much blue in my nailpolish stash, haha.
There is never too much of blue polishes. :biggrin:
agree with that :)
Wonderful! I like this type of colors!
Me too. :wub:
Joj Gejba ne mi spet lušte delat. Včeraj sem šla na lov za Alessandro modrim ki si ga predstavila v prejšnjem postu pa ga nisem dobila :unsure: te znamke ki jo zdaj predstavljaš pa sploh ni v Slov – izgleda bom vse lahko občudovala le na tvojih nohtih :ermm: .
Alessandro minije sem v ponedeljek videla v Mullerju v SN. Sicer bodo pa DMi in Maxi mogoče tudi dobili to kolekcijo … z zamikom tako kot ponavadi. :wink:
Mi smo dobili s-he, Nemke pa p2. Jaz glasujem, da imajo vsi DMi obe znamki. :biggrin:
ampak so ziher p2 boljši, kot She :cry:
Meni imajo boljšo formulo, barve in obstojnost. :yes:
Lovely colour.. it’s a bit sporty!
It’s definitely very energetic color. :silly:
love the blue on u… whenever I see blue polish Maestra always came into my mind for Shes the only person I know who loves the blue polishes..LOL :yes:
No blue lovers? :shock: :biggrin:
lepotec <3
me pa res zanima če je bolj podoben ChG-Frostbite ali Essie-Aruba Blue :))
Na žalost nimam ne enega ne drugega. :hmm: