Najbolj uporabljani laki v moji zbirki so zagotovo tisti, ki so primerni za plastenje – bleščice ali šimer v prosojni bazi.
Pred kratkim sem v drogeriji Ilirija zagledala dva Butterfly laka, ki sta daljna sorodnika dveh izmed mojih ljubih CND efektov. Danes vam bom predstavila modro primerjavo, v čakalni vrsti pa je še vijolična.

Za osnovo sem uporabila Gabrini Elegant 371 – temno moder odtenek, ki ga lahko vidite ma mezincu.
Na prstancu sem nanesla dve plasti Butterfly Ashanti 387 laka, na sredincu pa dve plasti CND Sapphire Sparkle efekta.


Oba laka sta mi izredno všeč, kljub temu da dosežem z njima popolnoma drugačen efekt. Butterfly prekrije predvsem z modrimi bleščicami, medtem ko je Sapphire Sparkle tako nabit z duochrome bleščicami in šimrom, da že skoraj popolnoma zakrije osnovo.
Cenovno sta si zelo različna – Butterfly stane namreč 1,5 EUR, CND efekti se pa vrtijo okrog 7 EUR.
Meni je pa sredinec všeč! :w00t: Pa kok maš že dolge nohtke gejba. :wub:
great! i love it
http://mycuteworldx.blogspot.com/
wow!! this is awesome!!
Tudi meni je tokrat eleganca bolj všeč. Čeprav sem mogla kar fajn preštudirati, kateri je sredinec in kateri prstanec ipd. Mene to vedno mede na fotkah. :blush:
.-= Maestra´s last post … Manhattan – Wet Shot Look – Summer 2010 =-.
Sem prav čakala na ta odgovor. Moram reči, da si me malo presenetila. :blush:
Si ziher, da se nisi zmotila pri poimenovanju prstov :w00t:
Vidim, da bolj elegantna kombinacija zmaguje. :biggrin:
prstanec mi je zelo lep :hmm:
.-= Lyra´s last post … OPI- Summer Flutter Collection Summer 2010 =-.
Glas za prstanec. :thumb:
.-= Mamy´s last post … Holiday Impressions =-.
Meni je tudi prstanec najlepši :wub:
Meni so vsi trije nohtki všeč! prstanec pa še najbolj. Sramežljivo bleščičast :blush: