Z vsem tem krasnim okrasjem je kot mesto iz pravljice …
Festive decoration of Ljubljana, Slovenia
… mesto, kjer živim.
p.s. Fotka je bila narejena še pred zadnjim sneženjem. ;)
Maestra (Maja)
Mama dvema aktivnima fantkoma, ki se kljub hektičnemu urniku trudi skrbeti za svojo suho kožo. Na pragu slavne štiridesetice se uspešno spopadam s hiperpigmentacijami iz norih dvajsetih.
Z veseljem pa delim tudi svojo ljubezen do ličil, urejenih nohtov in vsega lepega kar me obdaja v življenju.
To spletno mesto uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo. Če boste spletno stran uporabljali še naprej, s tem privolite v njihovo nadaljnjo uporabo.
Res lepo, vredno ogleda. :love:
It’s like a Dreamland…
Čudovita fotka!
Ahh, letos sem bila samo enkrat na kuhančku! Želim si it vsaj še 3x hehe :))
Predivno! Naš trg je prekičast!
So pretty! I wish my place was as nice.
wow.. so beautiful…
Like a fairytale indeed! I really hope to come and visit one day!
Wau kako je lepo <3
Res čudovita fotka. Tudi jaz jih še nisem videla
Zelo lepa fotka. Letos sploh še nisem videla lučk. :shock: