Za vse, ki ste spregledale ali pozabile na Maestrin prispevek o novem laku Essence Underwater, si ga še enkrat preberite. Zakaj že? Preprosto zato, ker gre za tako lep odtenek, ki vas ne bo pustil ravnodušne.
Essence Underwater, nova različica starega laka.

Na detajlu na fotografiji, ki je zelo povečan in s poudarjenim kontrastom lahko vidite, da odtenek krasijo majhne krpice, ki dajo laku neverjetno globino. Že res, da so vidne le pri močni osvetlitvi, to prav nič ne zmanjša dejstva, da je lak izredno lep in da ga preprosto morate imeti. Gre za temno modro a ne “ink” barvo. Nanesla sem dva sloja, je zelo pigmentiran.
Vsekakor ne pojdite mimo njega, postojte in si ga natančno oglejte. Ne dvomim, da bo pristal vaši košarici. In nenazadnje, da ga boste z veseljem uporabljale.

I won the old underwater colour. This one is so much nicer!
Tegale povsod videvam in čedalje bolj mi je všeč … morda bi že res morala nehat s cincanjem in kupiti še zase flaško. :)
Izredno lep odtenek!
mnogo ga volim, jedna od najlepsih plavih koje imam!
Eden izmed najljubših modrih! :love:
imam ga i naravno, volim ga :bow:
I have this color too, it’s so gorgeous! Much better than the old one, though that one wasn’t bad :)
Fantastic blue! Unfortunately, Essence is not a common brand here in Rio (Brazil)
Fantastic! Unfortunately we almost don´t hear about Essence here in Rio (Brazil)
Res je lepotec. :love:
gorgeous!!
I love this colour.
Underwater? Nice ;)
I love this blue! It’s amazing!