Takoj po zajtrku sem svoje nagce oblekla v čudovitega OPIja z imenom My Private Jet. Odtenek, ki sem si ga zelo dolgo želela. Sprva sem si želela originalno sivo “holo” verzijo, čeprav sem prebirala, da je precej prosojen. Nato sem izvedela, da obstaja novejša neholografska siva verzija, katere si pa res nisem želela. K sreči sem potem dobila Essence holografske lepotce in moja želja po My Private Jet laku je splahnela, dokler nisem zagledala rjave neholografske verzije. Jap, obstajajo vsaj tri različne verzije laka z istim imenom. In vse imajo enako kodo. Zelo zavajajoče in neprijazno za kupca. Mene je rjava verzija navdušila, ker obožujem takšne rjave odtenke in takšnega sigurno še ni v moji zbirki. Poglejte si ga…
Z nanosom nisem imela nobenih težav. Na fotografiji sta dve plasti. Holografskega učinka praktično ni. Če si ga resnično želite videti in lak skorajda prosite, potem vam ga bo morda pokazal. Tako je meni uspelo ujeti v objektiv nekaj sramežljivega holografskega učinka.
Vendar resnično ne pričakujte čudežev. Holografski učinek je res treba iskati. Tudi brez očitnega holo efekta obožujem tega lepotca. Danes je že ves dan na mojih nohtih in je brez težav preživel čiščenje stanovanja. Super!
Ko sem nalakirala nohte, sem nekje odkrila voljo do ličenja. Želela sem preizkusiti novo Gosh senčilo v prahu v odtenku Kiwi. Ustvarila sem naslednje…
Uporabila sem naslednja senčila:
- Gosh: Kiwi in Aqua
- Sweetscents: Myst, Goldstone, Egyptian Green in Pink Opal
To je za danes vse.
Kaj menite o tej My Private Jet verziji? In kakšen se vam zdi današnji “make up”? Jaz lahko povem samo to, da je bil odličen za čiščenje stanovanja.




I also have the newer version. I am on the fence with it. One time I like it and the next time not so much. Meh.
OPI My privat jet je res nekaj posebnega … Seveda sem si ga po tej objavi nujno nujno morala omisliti. Ne vem sicer, katero verzijo imam jaz (kupila sem ga v Nami dober teden naza), ampak lakec je pravi kameleon. Sicer je v osnovi res rjav z “globokim” šimrom, ki mu da zanimivo dimenzijo, vendar na različnih svetlobah izpade povsem različen. V hladni umetni svetlobi je hladen rjav, v topli umetni svetlobi izpade šimer na momente že bakren, v naravni hladni jutranji svetlobi je že skoraj melancanasto vijoličen, kakšen je pod sončno svetlobi, pa še nisem uspela odkriti. :wub: :wub:
Go pujsek, gooo! S takim tempom hranjenja tega prašička bo nov lakec že na začetku tedna v mojih rokah :w00t:
Mislim da v mojem pujsku manjka samo še ene 6eur, potem ga pa nesem v Namo in zatrejdam za tega rjavkota :w00t:
Go Nati Go Pujsek Go Go rjavko. :w00t:
Thank you, GreenEyedFairy!
So, so gorgeous! Both nails and your makeup :) :rose:
Thank you, Lucy! It’s so funny (and annoying at the same time) with all these versions of MPJ. :unsure:
:angel: Your eye makeup looks beautiful. You just enhance your eye color beautifully. I haven’t seen this version of My Private Jet. It’s a lovely shade with all the glitter in it. :cool:
Oooooohhhh, lakec je čudovit … Mmmm, Mu pa tudi :biggrin:
MU je zelo hud, super ti paše k očem! GJ!
perfect ! :wub: zaradi takih slikc razmišljam o nakupu lakov, ki jih drugače sploh opazila ne bi :blush: MU je pa tudi prekrasen :wub:
Božanskoooo! :wub: Sploh MU je enostavno popoln za moj okus… :biggrin:
Naj še tukaj napišem, da mi je tvoj MU izredno všeč! :w00t: Izbirala si točno takšne odtenke, kot jih imaš v očeh in to jih naredi še privlačnejše!
Da pa o MPJ niti ne izgubljam besed. Prekrasen odtenek in popoln nanos! :wub: Škoda le, da ni holografski učinek malo bolj opazen…
Tale lakec je še meni všeč … pa mi holo lakci niso pretirano všeč.
MU je čudovit kot vedno – maestra pač. :angel:
a deeeej noooo! Maestraaaaa
pa to je noro!! ne vem kaj mi je bolj všeč – lak na nohtih ali make up na očeh…pomoje zadnja fotka :silly:
noro, krasno, čudovito, perfektno