Savita je del Matte Velvet Winter kolekcije znamke Zoya. Gre za čudovit vijoličen odtenek z mat finišem, ki na nohtih izgleda kot žamet. Sploh ne morem opisati, kako čudovit je ta odtenek. Čista vijolična perfekcija …
Šimer je nekoliko manjši kot v mat OPI Suede lakih, kar mi je všeč.

Ali je sploh kakšna stvar, ki mi pri Saviti ni všeč? Da pomislim … Mislim, da je ni reči, ki mi ni všeč.
Vseeno pa ne smemo pozabiti, da gre za mat odtenek, ki se izredno hitro suši, kar pomeni, da si pri nanašanju ne smemo vzeti preveč časa. Pri nepazljivem nanosu lahko pride do neenakomernega reliefnega nanosa, česar si pa zagotovo ne želimo. No, zame to ni bil problem. Oslepljena sem bila namreč od vijoličnega žameta. Menim pa, da Savita ne dobiva dovolj ljubezni v lak-blog-sceni. “Savita, ne skrbi, moja ljubezen do tebe sega do neba in še čez!” :D
Dovolj o Saviti, preidimo k včerajšnjemu EOTD.
Ličila, ki sem jih uporabila:
Sweetscents: Crescent Moon, Amethyst, Orchid Opal, Dark Wine, Passionate Pink
Essence Metal Glam EL – On-the-go

Črtalo Metal Glam znamke Essence je enkratno. Barva je čudovita, je dolgo obstojno in še dokaj poceni. Le kaj bi si še lahko želela?
Lep večer vam želim in hvala za vse vaše komentarje! Veliko mi pomenijo!


Krasen odtenek! Komaj čakam, da ga dobim! Sem si ga naročila ravno zaradi teh krasnih swatchev :wub:
You have such beautiful eyes. The eye makeup just enhances the lovely color of your eyes. I love the shade of the matte polish. I have them all but haven’t used them. I like them with or without a topcoat
I love Savita too!! You’re right – the color and the finish compliment eachother perfectly. It’s actually my favourite of the Matte Zoyas I have. Unfortunatelly it chipped on me within 5 hours (all of the other Matte Zoyas stayed chip free) but I love the color enough to carry the bottle around with me in case I need quick touch-ups :-)
It looks absolutelly gorgeus on you!
Tudi meni je zelo všeč. :wub: Vendar se je že prvi dan okrušila. :ermm:
:stars: :wub: Lepotička!
čudovit lak, ta odtenek je tko romantičen, ni čisto vojiličen, moder pa tudi ne.
Vse je zelo lepo, lakec je vreden pohvale!
Ja, Maestra ima malo daljše nohte. :nails:
Hvala! Ouje, nohtki so končno malo daljši. Takšna dolžina mi je idealna. Bomo videli, kako dolgo bodo takšni tudi ostali…
Prekrasen lak,krasen MU in lepe moje očke!
Oooo, mamica mici. :D Hvala!
Čudoviti nohtki, čudovit lakec, čudovit MU, čudovite očke … skratka ČUDOVITO!
Hvala, Lyra!
:stars: to je pa res čista vijolična perfekcija…
…ful mi je všeč :w00t:
Nataša, hvala za komentarček! ;)
Krasna barva. :wub:
Cathy – če se ne motim, ga je Maestra kupila v Maxiju.
Kako lep lak :wub:
Maestra pa ima daljše nothke :nails:
Yes, ima daljše nohtke. Hihihi…
maestra… pozabla vprašat kok nanosov je tole? pa če se tale lakc dobi pr nas?
Cathy, dva nanosa in dobi se ga v Maxiju v LJ. ;)
:wub: omg kok hud lak :wub:
čudovito izgleda oboje skupaj :inlove:
Hvala, unsu. ;)