Rdeči laki za nohte so mi že od nekdaj všeč. Imam jih veliko in ravno te dni sem se lotila prevetriti mojo zbirko. Veliko med njimi jih je iz omejenih izdaj in jih skoraj nima smisla opisovati, oz. ste jih že videle. Ostale si bomo počasi ogledale skupaj. Upam, da vam bo potovanje skozi svet rdečih lakov všeč.
Prepričana sem bila, da si naslednja laka nista tako zelo podobna. Poglejte, kako zelo sem se motila.


Boudoir je temnejši odtenek rdeče barve, krem, zelo pigmentiran, dva nanosa. Čopiči Ciatkov so odlični in ravno prav široki. Jaz ga samo rahlo naslonim na noht in s potegom po nohtu se lak dobesedno nanese kar sam.


Njegov dvojček je Snatch, ki je le za spoznanje svetlejši od odtenka Boudoir. Prav tako ima vse dobre lastnosti Ciate lakov.

Poglejmo si še, kako izgledata oba skupaj. Razlika je komaj opazna: Boudoir je malenkost temnejši, to je vse. Oba sta krem, odlično prekrivna, lepo se nanašata, toda zaradi izredne podobnosti skoraj ni potrebno imeti obeh.

Še ena primerjava ali podobnost lakov v stekleničkah:
Kot ste se lahko prepričale same, sta si laka na moč podobna.
Koliko odtenkov rdeče barve lahko najdemo v cvetoči pomladi? Nešteto. Vabim vas na sprehod med delčkom rdečega pomladnega cvetja.




Both are very pretty, but I like Snatch that much more!
Oba sta lepa :wub:
Super prispevek! :yes: In lepa lakca. :nails:
Snatch mi izgleda kot izprana verzija Boudoir odtenka. Še dobro, da Boudoir že imam, če ne bi moral biti takoj moj. :biggrin:
.-= Gejba´s last post … Catrice – Big Spender Wanted! =-.
Zelo sta si podobna, vendar se mi zdi, da Snatch malo vleče na roza. Definitivno sta pa oba čudovita :wub: In rožice … :w00t: