Pa smo končno dočakali predogled skrivnostne Eclipse kolekcije, ki bo na voljo v juliju in avgustu.
Takole se glasi najava za prihajajočo TE:
Twilight Saga fascinira milijone s svojo mistično atmosfero in usodno ljubezensko zgodbo med Edwardom Cullen in Bello Swan. Ravno pred začetkom predvajanja filma, vas essence zapelje z ekskluzivno kolekcijo ličil, ki se navezuje na film The Twilight sago: Eclipse in vas popelje na očarljiv zmenek s skrivnostnimi barvami mraka in fenomenalnimi bleščečimi efekti za magične trenutke. Kolekcija bo na voljo od Julija in Avgusta 2010 do večnosti.
Kolekcijo bodo sestavljali: dvojna senčila v treh barvnih kombinacijah (2,49 EUR), svinčnik za oči z bleščicami (2,49 EUR), kompaktni puder z bleščicami (3,49 EUR), glos za ustnice v štirih odtenkih (1,99 EUR) ter pet lakov za nohte (1,69 EUR).
Še nekaj detajlnih fotografij prihajajočih dobrot.
Rdeč in črn lak:


Temno dvojno senčilo za oči:

Kompaktni puder z bleščicami:

Rdeč lipglos:

Za enkrat me najbolj pritegne črn lak ter liner, ki bo imel aplikator z gobico. Kaj pa vas?
Fotografije so last Cosnova GmbH podjetja.
uh, pomoje se bo s temi senčili lahko tako lepe smokey eyes naredilo… :) … komaj čakam:) :wink:
Teh baked e/s seem to be promising. Actually they remind me of those by The Body Shop. :-)
:stars: Jst si bom pa tole kolekcijo ČIST CELO nabavla! Če bom le dobila vse, bom čist vse kupila, kar mi je noro všeč čist vse :w00t:
Kej znano, če bo tole tut v DMih?
Jap, rdeči lak in rdeči gloss morata biti moja….hm, škoda, da je do te kolekcije še takooo daleč :roll:
Funny I have heard Bella hates nail polish :D
Simpatične stvari! :yes:
.-= Tassa´s last post … Essence Surferama + Black Konad =-.
*drools*
I will NEED that black with fuchsia shimmer polish :stars:
I want to see the whole collection! :O :wub:
.-= Lafye´s last post … Coastal Scents Haul! =-.
Obožujem Twilight, zato: :happy: Nekaj bo mojega!!!
Joj, ta Essence… skoraj vsaka kolekcija mi je všeč. Diamond powder – moj boš! :biggrin: in kakšna senčka… wuhuu za Essence! :happy:
I’m lemming almost everything now ^^ (would love to see a promo pic of all the polishes but we can’t have everything, right :whistle: )
I hope the lipglosses aren’t that sheer like most of their previous le ones :hmm:
Let the hunt begin….
Waw!!! Tole pa vse izgleda full hudo :) …komaj čakam, sploh na lakce pa powder pa lipgloss bo tud verjetno ok. :)
wow!! :w00t:
Meni je prva verzija, torej Twilight bila bolj všeč. Edino črni lak mi je zanimiv, ostalo prepustim drugim.
P.S. Ampak tale črn lakec izgleda kot da ima vijola podton?? :wub:
Meni izgleda kot, da bi imel vijola bleščice/šimer. :wub:
Vseeee hočem imet!!! Sploh pa lakce, glose in tisti glitter powder :) :wub:
Laki so luštni in pa lip gloss :lips:
Črn (vijoličen?) lakec <3 Pa glitter powder hihi