Avon – Rave

Kakšna dva tedna nazaj me je kontaktirala ena izmed naših bralk. Napisala je, da ima problem z Avonovim lakov v odtenku Rave. Vsakič, ko ga uporabi, se ji na nohtih naredijo mehurčki. Mehurčkanje je zelo zoprn problem, ki uniči izgled manikure. Povprašala je po razlogih za mehurčkanje in kako se mehurčkov znebiti. O možnih razlogih za mehurčkanje bom pisala v enem izmed naslednjih prispevkov. Tokrat sem samo želela preveriti, ali je morda težava v samem odtenku.

Avon - RaveBarva je lepa, nežna. Ima folijast finiš. Vsebuje veliko nekoliko večjega šimra, ki pa ga vseeno ne bi opredelila kot bleščice. Lak je dokaj redek, a mi ni delal popolnoma nobenih težav pri nanašanju. Na fotografijah sta dve plasti.

Avon - RaveBarva se rahlo spreminja glede na osvetlitev in kot, pod katerim ga opazujemo.

Avon - RaveGre za zelo lep odtenek, ki je primeren za vsak dan, a vseeno ni popolnoma dolgočasno običajen.

Kot lahko vidite iz fotografij, z mojo stekleničko nisem imela popolnoma nobenih težav. Opazila nisem niti enega mehurčka. Razlog je lahko v tem, da je moja steklenička še stara. Zdaj so stekleničke drugačne in morda je tudi formula spremenjena. Tega pa žal ne bi vedela.

Ali je morda še kdo izmed vas opazil probleme z mehurčkanjem pri tem odtenku? Ali pa morda pri katerih drugih odtenkih znamke Avon?

Mama dvema aktivnima fantkoma, ki se kljub hektičnemu urniku trudi skrbeti za svojo suho kožo. Na pragu slavne štiridesetice se uspešno spopadam s hiperpigmentacijami iz norih dvajsetih. Z veseljem pa delim tudi svojo ljubezen do ličil, urejenih nohtov in vsega lepega kar me obdaja v življenju.

13 thoughts on “Avon – Rave”

  1. We had a discussion on the Slovenian site of Parokeets and someone said that the new Rave shade isn’t as shimmer as the old one. But I can’t confirm this because I didn’t see the new one at all.

     

    Odgovori
  2. :wub: That’s a pretty shade on you. It really looks like a foil finish. My neighbor sells Avon. I hope this shade is still available.

    Odgovori
  3. Joj ne vem več :think:  ..Zmanjkalo ga je pa sm vrgla stekleničko stran. Drugače pa sem prej že uporabila drug nadlak pa so se mehurčki vseeno pojavili.

    Odgovori
  4. Ja zgleda da je tako :unsure:
    Mehurčki se pojavijo vsakič ko uporabim lak… Bom kupla novega pa bom sprobala če je problem kje drugje :wink:

    Odgovori
  5. full je lep… tole si bom nabavla zihr.. sm že študirala da bi, sam se mi je zdel preveč rdeč.. preveč močan.. ampak zgleda čist drugač tkole u živo na nohtkih kukr u katalogu

    Odgovori

Leave a Comment