Zadnje čase je “frančkanje” zelo popularno. Tudi mene je prevzelo. V glavi sem imela nekaj odtenkov, ki sem si jih že nekaj časa želela. Na kup sem prinesla nekaj S-he lakov in nekaj praznih stekleničk in “frančkanje” se je začelo. Po dolgih minutah kapljanja, mešanja, tresenja, rolanja, tuhtanja in še česa, je nastal tale lepotec.

Takšnega odtenka sem si resnično že dolgo želela. Modro-siv odtenek. Ravno prav svetel in hkrati ne presvetel. Zadetek v polno. Vsebuje izredno droben šimer, ki pa je skoraj neviden. Pri nanašanju nisem imela nobenih težav. Na fotografiji sta dve plasti.
Formule za mešanje tega odtenka pa vam ne izdam. Muahahaha… (ker se je ne spomnim)
Iz radovednosti sem dodala še eno plast enega Claire’s laka brez imena (ti še številk nimajo). Gre za prosojen odtenek z modrim in roza drobnim šimrom. Rezultat me ni prepričal.

Po moje bolje izgleda s Konadom …

Konad IP m63
Avon – Blue Flare
In še bolje z Essie – Matte About You nadlakom.

Kaj menite?
Nataša, hvala, ker si mi posodila to Konad ploščico! Čudoviti vzorčki so na njej. Itak, da sem jo že naročila. :D
Beautiful slate blue shade. Love the Konad also. Your nails look gorgeous!
love it..matted of not..!! does the franken color is blue-gray? waaaaaaaaaaa…. :silly: or maybe its kinda close to ur winter Page background… :biggrin:
Thank you, thriszha! Yes, the shade is blue-gray. I l-o-v-e it!
Meni pa sam odtenek ni všeč, s konadom pa je :w00t:
Zakaj si jo naročila? Zdaj ti je pa ne bom mogla več posoditi :blush: :shock:
prekrasno si to namešala! full je lep :wub: tudi jaz že nekaj časa isščem podoben oddtenek :biggrin:
I love it! Both the franken and the konad. That particular design didn’t really speak to me but I really like what you did.
Thank you! The same with me… at first I didn’t like the design very much, but with this combo, I really love it!
That is a very dreamy colour. I’m glad you like it very much!
Thank you!
všeeeč, krasen frenki
Iiiiiiii, kako je lep! Čestitam za čudovitega frenkija. :wub:
Hja, ni beton! :whistle: :biggrin: