Navdušena sem nad H&M laki za nohte. Všeč so mi in moram vam namigniti, da si jih kupite, če le lahko pridete do njih.
Danes imam za vas Material Girl. Barva je… hm, barva je… ni rdeča, ni roza, ni koralna in ima vijoličen šimer. Najbolje, da si jo skupaj ogledamo.

Ciklamne barve je, kaj pravite? V steklenički se vidi še vijoličen šimer.
Na nohtih se je nisem mogla nagledati. Gre za zelo živo barvo, ki na soncu pokaže še vijoličen šimer. Tudi v senci ne skopari z lepoto, ker se zelo sveti. Odtenek je zelo pigmentiran in bi zadostoval en sam sloj. Zgolj iz navade sem nanesla dve plasti. Nanos ocenjujem z odliko.


Ta gospodična je tudi večbarvna.

In ta gospodič tudi…

Vedno iščem neke primerjave barv v naravi. Tudi na videz skromne rožice v dobri kombinaciji zaživijo v vsej svoji lepoti.
Hvala za vašo pozornost.

It is a fascinating color. I’m willing to give H&M polishes a try with your review. :nails:
nice color
Zelo lep odtenek.
Zadnjič sem v H&M v Ljubljani videla pri blagajni neke lakce ampak so bili majhni flaške pa okrogle (pakirani po 4 skupaj).
Karamela, prispevek o teh lakih je skoraj že pripravljen za objavo. Ne spreglej ga in si kupi lake. :love:
Gejba :yes:
Lep odtenek. :yes:
Jaz bi barvo poimenovala kar magenta.